Wyciekła treść wiadomości Kate do jej przyjaciół. Zanim została żoną Williama miała do nich prośbę

Zuzanna Morska 14.08.2019
Księżna Kate
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Kate wysłała do przyjaciół maila, w którym poprosiła o dość nietypową rzecz. Jesteście ciekawi, o co chodziło?

Księżna Kate i książę William wzięli ślub w 2011 roku. Szczęśliwe małżeństwo doczekało się trojga uroczych dzieci - George'a, Charlotte i Louisa. Zanim jednak Kate została żoną księcia i weszła do rodziny królewskiej, ich związek miał swoje wzloty i upadki.

Kate i William spotykali się aż 10 lat, zanim wzięli ślub. W tym czasie mieli roczną przerwę. To właśnie wtedy książę doszedł do wniosku, że Kate jest tą jedyną i oświadczył się jej. Mimo tego, że para miała swoje kryzysy... Kate zakładała, że wejdzie do rodziny królewskiej. Świadczyć o tym mają jej maile do przyjaciół.

Wiemy, o co księżna Kate poprosiła swoich przyjaciół

Kate oficjalnie weszła do rodziny królewskiej w 2011 roku - to właśnie wtedy poślubiła księcia Williama. Teraz wyszła na jaw treść wiadomości, jakie wysyłała do swoich przyjaciół trzy lata przed tym wydarzeniem.

Można z nich wywnioskować, że Kate zakładała, że wejdzie do rodziny królewskiej. O co takiego poprosiła znajomych w mailu? Do takich informacji dotarł "Sunday Times".

Poinformowała przyjaciół, że chce porzucić nieformalną "Kate" i woli być znana pod pełnym imieniem, czyli Catherine - ujawnił Adam Helliker, królewski ekspert.

Myślicie, że już wtedy Kate zakładała, że wejdzie do rodziny królewskiej?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów