Lewandowska u Wojewódzkiego. Na to pytanie nie chciała odpowiedzieć. Nie dziwimy się

Anna Respondek 28.11.2017
"Kuba Wojewódzki"
Fotografia: X-news/TVN

Robert i Anna Lewandowscy pojawią się w najbliższym odcinku show Kuby Wojewódzkiego. Trenerka wystąpiła w programie już 4 lata temu. Nie zabrakło wówczas niewygodnych pytań. 

We wtorek 28 listopada, gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą Anna i Robert Lewandowscy, którzy zgodzili się wspólnie wystąpić w programie TVN. Jednak to nie jest pierwszy raz, kiedy pojawili się na kanapach "Króla TVN-u".  

Anna Lewandowska już w 2013 roku mierzyła się z trudnymi i niezwykle intymnymi pytaniami prowadzącego. Wtedy jednak była zdana tylko na siebie i musiała między innymi "opowiadać" o seksie z Robertem. Wojewódzki nie omieszkał nawiązać do często pojawiającego się mediach tematu związanego z uprawianiem seksu przez sportowców tuż przed meczem. 

Masz czasami tak, że jesteście młodzi, jesteście świeżym małżeństwem, na pewno co jakiś czas uprawiacie seks, to naturalne i że po seksie leżycie, a ty mu tak nucisz: "Nic się nie stało"? - zapytał.  

Lewandowska była nieco zakłopotana i niechętnie odpowiedziała na to pytanie, używając hasła-wykrętu "pomidor". Kuba nie dawał za wygraną i dopytywał, czy rzeczywiście istnieją przed meczem dwie szkoły uprawiania i nie uprawiania seksu i której metody jest zwolenniczką. 

Robert przed meczem jest w hotelu, skupia się przed meczem w hotelu - powiedziała.

Wojewódzki zapytał Annę również o podejście do pieniędzy i o to, czy pochodzi z bogatej rodziny. Trenerka nie miała problemu z dyskutowaniem na ten temat.

Nie patrzę na to w takich kategoriach, to nie jest dla mnie najważniejsze. Życie mnie tak nauczyło, dzisiaj pieniądze są, jutro ich nie ma - stwierdziła.

Czego mogą się spodziewać tym razem?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów