Nowy teledysk Roksany Węgiel podbija internet! Fani są zachwyceni hitem „Dobrze jest, jak jest”

Sylwia Bagińska 06.06.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: Instagram.com/roxie_wegiel

„Dobrze jest, jak jest” to utwór, który promuje pierwszą płytę Roksany Węgiel. Piosenka niedawno trafiła do serwisu YouTube, a już jest jednym z najczęściej odtwarzanych klipów w Polsce!

Roksana Węgiel zaprezentowała najnowszą piosenkę „Dobrze jest, jak jest” ze swojej debiutanckiej płyty. Za produkcję tego utworu odpowiada Cutfather, który wyprodukował już niejeden hit dla wielu gwiazd, między innymi: Katy Perry i Sigala. Czy nowa piosenka zwyciężczyni pierwszej edycji program „The Voice Kids” będzie hitem nadchodzącego lata?

Nowy teledysk Roksany Węgiel podbija internet

„Dobrze jest, jak jest” to kolejna zapowiedź pierwszej płyty młodej wokalistki. Znajdzie się na niej 13 piosenek, a wśród nich: „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj” i „Obiecuję”. Oficjalna premiera krążka Roksany Węgiel już w piątek, 7 czerwca.

O najnowszej piosence i teledysku wypowiedziała się sama wokalistka na antenie programu "Dzień Dobry TVN":

Każdy ma w swoim życiu taką osobę, od której chce się odciąć i są to toksyczne relacje. Nie warto po prostu w takie coś się angażować. Trzeba w pewnym momencie powiedzieć "stop" [...] "Dobrze jest, jak jest" wcale nie musi odnosić się do relacji damsko-męskich – każdy może odnaleźć w niej swoje znaczenie, na przykład komentarz do toksycznej relacji przyjacielskiej.

Nowy teledysk zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 w szybkim czasie stał się jednym z najczęściej odtwarzanych klipów w Polsce na serwisie YouTube. Czyżbyśmy mieli już hit tegorocznych wakacji?

Zobacz także: Roksana Węgiel pojawiła się na scenie ze swoim chłopakiem. Zobaczcie, jak wspólnie zaśpiewali jej utwór!

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów