Nowy spot "Tańca z gwiazdami" w sieci. Jedna z par wyraźnie odstaje

Taniec z gwiazdami - nowy spot promocyjny w sieci.
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER

Niedługo rusza kolejna edycja uwielbianego przez widzów show "Taniec z gwiazdami". Program zyskał popularność wiele lat temu i nic nie zapowiada, żeby miał się skończyć. Producenci robią wszystko, aby jak najbardziej urozmaicić widzom oglądanie. W sieci pojawił się właśnie najnowszy spot promujący 10. edycję. 

"Taniec z gwiazdami" powraca na ekrany telewizorów już 13 września. Fani programu poznali już wszystkich uczestników, ich partnerów i partnerki na parkiecie. Teraz produkcja tanecznego konkursu podzieliła się pierwszym spotem promocyjnym. Internauci od razu zauważyli, kto radzi sobie dobrze na parkiecie, a kto mocno odstaje od reszty.

Nowy spot programu "Taniec z gwiazdami"

W najnowszym spocie promocyjnym widzimy wszystkie 11 par. Każda z gwiazd wykonuje kilka ruchów na parkiecie. Internauci już po tak krótkim materiale zdążyli wyłonić swoich faworytów i osoby, które wyraźnie sobie nie radzą.

Na parkiecie pojawią się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Ola Kot, Joanna Lazer i Monika Miller. Ostatnia z wymienionych, modelka i wnuczka polskiego polityka Leszka Millera, przykuła największą uwagę w wypuszczonym spocie. Jej ruchy są dosyć wolne i wydaje się niepewna podczas tańca. Kilka dni temu informator "Pudelka" podał, że to właśnie Monika ma największe trudności podczas treningów.

Gubi się. Na treningach ciężko pracuje, widać, że jej zależy, ale póki co nie widać efektów - powiedział anonimowy informator.

Wielkim zainteresowaniem cieszą się Barbara Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka. Obie panie są mocno rozpoznawalne w świecie show-biznesu i to na ich występy fani czekają z niecierpliwością.

Jak wam się podoba spot promocyjny "Tańca z gwiazdami"? Będziecie oglądać?

Zobacz także: Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" miała wypadek na hulajnodze. Trafiła do szpitala

Lubisz bajki Disneya? Sprawdź, którą księżniczką jesteś! Wynik może być naprawdę zaskakujący.

Quiz: księżniczki Disneya
Rozwiąż quiz

Którą księżniczką Disneya jesteś?

Quiz: księżniczki Disneya

1. Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów