Monika Zamachowska pokazała nowego prowadzącego "Pytania na śniadanie". „Kulturalny, inteligentny, pięknooki”

Adrianna Kubiak 12.08.2019
Monika Zamachowska
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Znamy nowego prowadzącego programu "Pytanie na śniadanie". Zobaczcie, jak swojego partnera oceniła Monika Zamachowska!

Nowy duet prowadzących program „Pytanie na śniadanie” jest już znany. Poranne pasmo wraz z Moniką Zamachowską prowadzi młody Olek Sikora. Prezenterka podsumowała nowego współprowadzącego: „Kulturalny, inteligentny, pięknooki”. Wspomniała również o Michale Olszańskim.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek skomentowała zdjęcie Roberta Lewandowskiego z córką

Nowy prowadzący „Pytanie na śniadanie”

Monika Zamachowska z programem śniadaniowym związana jest już od sześciu lat. Prowadząca przez lata zbierała rzeszę wiernych fanów. Do tej pory Zamachowskiej towarzyszył w rozmowach Michał Olszański. Niedawno pisaliśmy o tym, ze dziennikarz został zwolniony. Kto go zastąpił?

Miejsce Olszańskiego zajął Olek Sikora. To młody dziennikarz, który do tej pory pracował w serwisie Plotek.pl i próbował swoich sił jako reporter „PnŚ”.

Monika Zamachowska oceniła nowego prowadzącego

Prezenterka szybko polubiła się z nowym współprowadzącym. Na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie, które opatrzyła komentarzem. Dziennikarka pochwaliła młodego dziennikarza, ale wspomniała również o Olszańskim, z którym pracowała przez ostatnie trzy lata

Z tym właśnie pięknookim Aleksandrem pracowałam w sierpniu w „Pytaniu na śniadanie”. I powiem Wam, że była to przyjemność. Czy Wam również było miło? Uważam, że Olek to kulturalny, inteligentny, dobrze przygotowany młody dziennikarz, który absolutnie sprostał arcytrudnemu zadaniu poprowadzenia siedmiu programów „na żywo”. Miał milion powodów do zablokowania się i nadmiernej autocenzury. A mimo to, dał radę. Brawo Olek Sikora! No i niezmiennie pozdrowienia i wyrazy szacunku dla świetnego dziennikarza i mojego partnera przez trzy lata w PnŚ – Michała Olszańskiego – napisała gwiazda.

Jak podoba wam się nowy prowadzący?

Zobacz także: Agnieszka Dygant pozuje w bikini. Fani: „Figura obłęd”

Zobacz z jaką gwiazdą możesz iść na wspólną imprezę!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów