Media: nowy pomysł Kondrata nie spodobał się Turnauowi. "Nie chce o tym słyszeć". Antonina będzie musiała wybrać?

Anna Respondek 04.01.2018
Marek Kondrat, Antonina Turnau i Grzegorz Turnau
Fotografia: EAST NEWS

Czy doszło do spięcia między teściem a zięciem?

Jak podają media, Marek Kondrat wpadł na pomysł, który zdecydowanie nie spodobał się Grzegorzowi Turnauowi. Aktor chce, aby jego młoda żona zamieszkała z nim na stałe w Hiszpanii i tam urodziła ich pierwsze dziecko. 

Według tygodnika "Na Żywo" Kondrat od dłuższego czasu marzył o wyprowadzce z Polski. Teraz, kiedy na świat ma przyjść jego kolejne dziecko, chce, aby Antonina miała zapewnioną najlepszą możliwą opiekę i spokój od natrętnych paparazzi.

Marek od dłuższego czasu skłaniał się ku temu, by na stałe zamieszkać za granicą. Na wieść o tym, że żona spodziewa się dziecka, zaproponował, by na razie nie wracali do kraju. W Hiszpanii miałaby spokój i anonimowość, czego brak im w ojczyźnie. Byłaby też pod opieką znakomitych lekarzy - mówi źródło magazynu "Na Żywo".

Podobno Antonina początkowo przystała na tę propozycję, jednak pojawił się pewien problem. Jak donosi źródło czasopisma, Turnauowie kategorycznie nie zgadzają się na wyprowadzę córki, ponieważ w tym wyjątkowym czasie chcą jej pomóc i mieć ją blisko.

Teściowie Kondrata nie chcieli słyszeć o pozostaniu córki za granicą. Pragną mieć jedynaczkę blisko i wspierać ją w tym wyjątkowym czasie - można przeczytać w "Na Żywo".

Według gazety Antonina zdecydowała się na opiekę krakowskich lekarzy, a podczas wizyt często towarzyszy jej matka. Para nie poznała jeszcze płci dziecka, choć Kondrat podobno marzy o córce. 

Marek marzy o córeczce. Mimo dojrzałego wieku nie miał okazji poznać, jak to jest być ojcem dziewczynki - zdradził znajomy aktora. 

Gwiazdor z poprzedniego małżeństwa ma dwóch synów, 43-letniego Mikołaja i 37-letniego Wojciecha. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów