Lewandowski pokazał urocze zdjęcie z przytuloną Klarą. "Nie mogę się teraz nawet ruszyć"

Paulina Ermel 22.05.2019
Robert Lewandowski z rodziną
Fotografia: instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski stara się jak najwięcej czasu spędzać z żoną i córeczką. Właśnie pokazał zdjęcie z Klarą, które rozczuliło jego fanów!

Robert Lewandowski to jeden z najbardziej uznanych polskich piłkarzy. Sportowiec łączy pracę zawodową z wychowywaniem córeczki Klary. Stara się spędzać z 2-latką jak najwięcej czasu i chętnie uwiecznia te chwile na zdjęciach. Jednym z nich pochwalił się ostatnio na Instagramie. 

Nowe zdjęcie Roberta Lewandowskiego z Klarą

Zarówno Robert, jak i Ania chętnie dzielą się z fanami migawkami z życia prywatnego. Na zdjęciach nie brakuje ich oczka w głowie, czyli córki Klary. Para zdecydowała się nie pokazywać buzi dziewczynki na fotografiach, ale umiejętnie przemyca jej postać na fotkach. 

Lewandowski wrzucił ostatnio do sieci zdjęcie, na którym widać, jak Klara się do niego przytula. Opatrzył fotkę podpisem: "Mała księżniczka taty. P.S. Nie mogę się teraz nawet ruszyć #familytime".

Okazuje się, że Klara zasnęła w objęciach taty, a ten nie chciał jej budzić i przez to właśnie nie mógł wykonać żadnego ruchu. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych ujęciem fanów.

To są najcudowniejsze chwile!

Jak słodko

Najpiękniejszy widok

A jak wam się podoba to zdjęcie?

Robert i Ania dali swojej córce na imię Klara. A jak swoje dzieci ponazywały inne polskie gwiazdy? Niektóre z tych imion są naprawdę oryginalne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów