Lewandowski pokazał urocze zdjęcie z Klarą. Internauci przyczepili się do jednego szczegółu

Paulina Ermel 09.10.2018
Robert Lewandowski, Ania Lewandowska, Klara Lewandowska
Fotografia: instagram.com/_rl9

Każde zdjęcie Roberta Lewandowskiego jest szeroko komentowane. Opinie pod najnowszą fotografią mogą mu się nie spodobać!

Robert Lewandowski regularnie zamieszcza na swoim instagramowym profilu różne zdjęcia. Większość z nich to fotografie z murawy - z meczów, treningów. Ale nie brakuje też migawek z życia prywatnego Roberta. Jego ostatnie zdjęcie, na którym pozuje z córeczką Klarą, doczekało się wielu pozytywnych komentarzy. Jednak znalazła się też część internautów, która postanowiła wytknąć Robertowi jeden szczegół. O co chodzi?

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z córką

Robert bardzo dużo podróżuje - związane jest to z jego kontraktem piłkarskim, ale też z licznymi kampaniami, w których bierze udział. Jednak kiedy tylko może wraca do domu - tam czeka na niego piękna żona i urocza córeczka. I właśnie zdjęcie z jednego z takich powrotów Lewandowski zamieścił na swoim instagramowym profilu. Widać na nim, jak prowadzi Klarę za rękę po płycie lotniska.

I choć pod fotografią pojawiło się dużo pochlebnych komentarzy, nie zabrakło też internautów, którzy zaczęli wytykać różne rzeczy Robertowi. Część z nich przyczepiła się do... butów Lewego!

W życiu bym sobie czegoś takiego na nogi nie ubrał..

Robert , nie mów że Ania ci się tak każe ubierać, stylówka straszna

A wam jak się podobają buty Lewandowskiego? Rzeczywiście jest o co robić tyle szumu? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Pamiętacie niezbyt udany mecz reprezentacji Polski z Senegalem? Tak Ania pocieszała Roberta Lewandowskiego.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów