Małgorzata Rozenek pokazała odważne zdjęcie. Fani: "Przesadzony ten biust"

Paulina Ermel 10.10.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciem z nowej kampanii. Fanom nie do końca się spodobało.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma teraz swoje 5 minut. Gwiazda jest rozchwytywana - ma własne programy w telewizji, bierze udział w licznych kampaniach. Do tego też inspiruje Polki - ciężko pracuje nad swoją sylwetką. Perfekcyjna pochwaliła się ostatnio zdjęciem z nowej kampanii, na którym pozuje w sportowym stroju, podkreślającym jej ciało. Fanom nie do końca przypadła do gustu ta fotografia.

Małgorzata Rozenek-Majdan na odważnym zdjęciu

Rozenek pochwaliła się na Instagramie fotografią z nowej kampanii. Pozuje na niej w obcisłych legginsach i sportowym biustonoszu. Ma tu też charakterystyczną pozę - wygląda jakby biegła. I choć wydawać by się mogło, że ta fotka jest tak idealna, że nie można się do niczego przyczepić, internautom znów się to udało!

Obserwujący profil instagramowy Małgosi Rozenek-Majdan zarzucili jej właśnie, że jej najnowsze zdjęcie jest tak idealne, że aż "śmieszne". Jednak to nie wszystko - pod fotografią rozgorzała dyskusja o retuszu i sylwetce gwiazdy.

Oj przesadzony ten biust

Jakoś tak sztucznie

Zdjęcie trochę poprawione

A waszym zdaniem grafik za bardzo majstrował przy tej fotografii? Czy Rozenek-Majdan wygląda tutaj dobrze?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Małgorzata Rozenek-Majdan udziela się w wielu "projektach". Wzięła udział m.in. w akcji "Podziel się posiłkiem"!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów