Nowe zdjęcie Lewandowskiego z Klarą. Piłkarz zdobył się na wzruszające wyznanie

Hanna Skowron 19.03.2019
Robert Lewandowski
Fotografia: instagram.com/_rl9

Polski sportowiec pozuje z córeczką na rękach. Zobaczcie, jakim podpisem opatrzył tę fotografię.

Zarówno Robert, jak i Ania Lewandowscy wzbudzają ogromne zainteresowanie. Od momentu kiedy zostali rodzicami, mówi się o nich jeszcze więcej. Trenerka i piłkarz dzielą się w mediach społecznościowych także prywatnymi zdjęciami, co bardzo cieszy ich fanów. Ostatnie zdjęcie Lewego z córką szczególnie przypadło im do gustu.

Lewandowski pochwalił się zdjęciem z córeczką. Dodał do niego także poruszający opis. Co takiego napisał?

Lewandowski pozuje z Klarą

Córka Ani i Roberta Lewandowskich przyszła na świat prawie 2 lata temu. Od tamtej pory ich życie diametralnie się zmieniło. Wciąż jednak kontynuują kariery i świetnie łączą to z wychowywaniem Klary.

Młodzi rodzice chętnie też dzielą się zdjęciami z pociechą. Pokazują obserwatorom, że zabierają ją na treningi, a wspólnie spędzony czas dodaje im dużo energii. I taką refleksją podzielił się Lewy pod najnowszym zdjęciem z córką.

Robert nie ukrywa, że córka jest jego oczkiem w głowie. Najnowsze zdjęcie opatrzył podpisem: "Moje największe wsparcie i najsilniejsza motywacja. To wszystko czego potrzebuję przed kolejnymi wyzwaniami". Na fotografii pozuje uśmiechnięty z Klarą na rękach.

Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Dzieci są również olbrzymim wsparciem w naszym życiu.

Klara jaka już duża!

Nie ma lepszego widoku jak miłość ojca do córki.

A jak wam się podoba to zdjęcie?

Córka Lewandowskich ma na imię Klara. A jakie imiona nadały swoim dzieciom inne gwiazdy? Poznajcie te najbardziej oryginalne!

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów