Meghan i Harry pokazali niepublikowane dotąd zdjęcie Archiego. Tak spędzali ostatnie dni roku

Zuzanna Morska 02.01.2020
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: instagram.com/sussexroyal

Księżna i książę zabrali 7-miesięcznego synka na święta do Kanady. I to właśnie tutaj zostało zrobione urocze zdjęcie maluszka!

Tegoroczne święta były dla Meghan i Harry'ego wyjątkowe. Po raz pierwszy spędzili je ze swoim 7-miesięcznym synem Archiem. Także w tym roku zdecydowali się oni na to, żeby na święta wyjechać do Kanady. Do tej pory rodzina królewska spędzała niemal każde Boże Narodzenie w królewskiej posiadłości w Sandringham. Jednak Meghan i Harry mieli własny pomysł na to, jak świętować.

Z okazji nadejścia 2020 roku księżna i książę opublikowali w sieci urocze życzenia noworoczne dla fanów i pokazali niepublikowane dotąd zdjęcia. Na jednym z nich widzimy małego Archiego!

Nowe zdjęcie Archiego

Od kiedy syn księżnej i księcia Sussexu przyszedł na świat, para nieco wycofała się z życia publicznego. Wszystko po to, aby skupić się na życiu rodzinnym i wychowywaniu maluszka. Każde wyjście Meghan i Harry'ego od narodzin Archiego jest dla ich fanów prawdziwą gratką. Szczególnie jeśli zabierają oni ze sobą syna.

Para ostatnio przebywa w Kanadzie, gdzie spędza świąteczne wakacje. Nie oznacza to jednak, że zapomniała o tysiącach fanów na całym świecie.

Na instagramowym profilu książąt pojawiły się ostatnio piękne życzenia noworoczne, a wraz z nimi niepublikowane dotąd zdjęcie Archiego, którego na rękach trzyma szczęśliwy tata.

Maluszek ma na sobie karmelową kurtkę zimową i pasujące do niej buty EMU. Uwagę przyciąga także jego urocza czapka z pomponami.

Trzeba przyznać, że wygląda słodko i nieźle w ostatnim czasie wyrósł!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów