W takim wydaniu ich jeszcze nie widzieliśmy! Zobacz zdjęcia urodzinowe księcia Karola

Książę William, książę Harry, księżna Meghan i księżna Kate na wspólnym koncercie
Fotografia: PAUL GROVER/AFP/East News

Z okazji 70. urodzin księcia Karola w sieci pojawiły się nowe zdjęcia rodziny królewskiej. Takich fotografii jeszcze nie publikowali! Jedna jest niezwykła i bardzo spontaniczna.

Od dłuższego czasu brytyjska rodzina królewska stara się ocieplić swój wizerunek. Wszystko jest zasługą przede wszystkim wnuków królowej Elżbiety, Williama i Harry'ego, oraz ich pięknych żon i dzieci. Pozytywny wizerunek rodziny królewskiej zatem musi być pokazywany na każdym kroku. Dziś książę Karol obchodzi swoje 70. urodziny. Z tej okazji na portalach społecznościowych Pałacu Buckingham i rodziny królewskiej pojawiły się zdjęcia jego z najbliższymi. Takiego zdjęcia w historii królewskiej rodziny jeszcze nie było!

Nowe zdjęcia rodziny królewskiej

Dotychczasowe zdjęcia rodziny królewskiej były przede wszystkim oficjalne. Zmieniło się to nieco po ślubie Meghan i Harry'ego. Zdjęcia urodzinowe księcia Karola natomiast są bardzo spontaniczne. Na obu fotografiach możemy zobaczyć jubilata, u jego boku natomiast są: księżna Camilla, książę William, księżna Kate, książę Harry, księżna Meghan oraz wnuki Karola - książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis. Jedno zdjęcie jest nieco bardziej oficjalne, choć wszyscy szczerze się uśmiechają. Największą uwagę wzbudza jednak druga z fotografii.

Widzimy na niej ponownie całą rodzinę Karola, to zdjęcie jest jednak o wiele bardziej spontaniczne. Wszyscy się śmieją, spoglądając wyraźnie w prawą stronę. Ciekawi jesteśmy, co takiego musiało się tam wydarzyć! Widać, że cała rodzina doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Obie fotografie zostały wykonane w ogrodzie Clarence House. Jak wam się podobają?  

Zobacz także: Harry zrobił Meghan intymne zdjęcie. Jest niesamowite!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ostrzegamy - pytania nie są łatwe! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów