W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Archiego! Synek Meghan i Harry'ego bardzo wyrósł

Zuzanna Morska 20.07.2020
Meghan, Harry, Archie
Fotografia: SplashNews.com/East News

Widać na nich, jak bawi się z ukochaną babcią. W dodatku zmienił się nie do poznania!

W marcu 2020 roku Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o tym, że "odchodzą" z brytyjskiej rodziny królewskiej. W praktyce oznacza to, że nie będą pełnić funkcji związanych z przynależnością do niej i że mogą wyprowadzić się z Wielkiej Brytanii.

Małżeństwo wraz z synkiem Archiem przeprowadziło się do Kalifornii i żyje teraz na własną rękę. Od kiedy Meghan i Harry wyjechali z Europy, dużo mniej też pojawiają się w mediach. Fotoreporterom jednak udało się ostatnio zrobić zdjęcie uroczemu Archiemu, który bawił się z babcią. Zobaczcie, jak wyrósł!

Nowe zdjęcia Archiego

Od kiedy Meghan i Harry na stałe zamieszkali w Los Angeles, dużo częściej spotyka się z nimi mama Meghan, Doria Ragland. Kobieta może też teraz spędzać dużo więcej czasu z wnukiem. Wcześniej bowiem widziała Archiego jedynie podczas rzadkich wizyt w Londynie.

Ostatnio fotoreporterom udało się "przyłapać" Dorię z Archiem w trakcie zabawy. Widać, że mama Meghan świetnie odnajduje się w roli babci, a maluch lubi spędzać z nią czas.

Dziennikarze zrobili im zdjęcia na terenie posiadłości, którą obecnie wynajmują Meghan i Harry. Babcia pomagała maluszkowi jeździć dziecięcym autem. To pierwsze fotki Archiego zrobione od czasu jego chrztu!

Bardzo się zmienił? Sami zobaczcie!

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów