Kasia Nosowska ma dylemat i prosi fanów o pomoc. A oni w komentarzach pękają ze śmiechu!

Paulina Ermel 22.12.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: instagram.com/nosowska.official

Wokalistka nagrała kolejne wideo bawiące do łez. Musicie to zobaczyć!

Jakiś czas temu Kasia Nosowska powróciła na Instagram ze zdwojoną siłą. Gwiazda ponownie nagrywa wideo, które uwielbiają jej fani. Tym razem zadała im bardzo ważne pytanie. I tym samym odniosła się do ostatniej akcji promowanej przez inne gwiazdy polskiego show-biznesu.

Znane Polki zaczęły przyłączać się ostatnio do akcji, która promuje naturalność i pokazuje, że zdjęcia wrzucane do mediów społecznościowych mijają się z rzeczywistością. Swoje zdjęcie w wersji bez makijażu pokazały m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna i Marta Żmuda Trzebiatowska. Kasia Nosowska postanowiła się odnieść do akcji.

Kasia Nosowska szaleje na Instagramie

Nosowska nagrała klip, w którym pyta fanów i gwiazdy - biorące udział w akcji - do kiedy musi chodzić bez makijażu. Wszystko dlatego, że gwiazda... chciałaby wyjść na miasto. A chyba trochę się wstydzi pokazać w naturalnym wydaniu.W dalszej części nagrania wokalistka pyta, czy mogłaby nałożyć choć trochę podkładu. Dodaje też, że jeżeli jest to niedozwolone, pójdzie na miasto bez makijażu.Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów.

Gęba mi się uśmiecha i świat jest lepszy jak oglądam

Kaśka weź nie pytaj

Uwielbiam Panią Kasię! A dylemat prawdziwy...

Sądzicie, że powinna wyjść bez makijażu? ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów