Nosowska "wprowadza" na rynek własne produkty! Internauci płaczą ze śmiechu

Paulina Ermel 24.09.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: instagram.com/nosowska.official

Zastanawialiście się ostatnio, jak tam odchudzanie Kasi Nosowskiej? Wokalistka stosuje dietę już od tygodnia i z tej okazji postanowiła "wprowadzić" na rynek linię własnych produktów. Musicie to zobaczyć.

Kasia Nosowska od długiego czasu zamieszcza na swoim instagramowym profilu nagrania, które inspirują Polki do działania. Kasia uczy, jak się malować, jak ćwiczyć jogę, a teraz instruuje, jak się odchudzać. Wokalistka jest już na diecie tydzień i z tej okazji postanowiła rozpocząć nowy projekt. Zapowiedziała "wprowadzenie" na rynek własnej linii produktów. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie!

Nowy biznes Kasi Nosowskiej

Piosenkarka i autorka tekstów zamieściła właśnie na Instagramie nagranie, w którym promuje nową linię własnych produktów. "Jako, że jestem już tydzień na diecie, postanowiłam wprowadzić na rynek serię swoich produktów. Oto poduszka Be Quiet Pillow" - zaczyna Nosowska. "Składa się z dwóch stron - ta strona służy do wizualizowania przyszłych efektów, jeżeli chodzi o figurę. Druga strona przeznaczona dla rozrywki, dla relaksu - służy ona do wydawania w wyobraźni pieniędzy ludzi bogatych".

"W przyszłości planuję wprowadzenie trzeciej strony, która będzie służyć do tego, żeby rzucać klątwy na tych, którym nie życzymy dobrej figury. Kochani, poduszki są znakomite, tylko trochę testowane na zwierzętach. Także polecam wam serdecznie, zamawiajcie" - kończy wokalistka. Wyraźnie widać, że gwiazda zainspirowała się ostatnim konfliktem w polskim show-biznesie, który dotyczył właśnie produktów testowanych na zwierzętach.

Zainwestujecie w poduszkę Kasi?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zastanawialiście się kiedyś, czy na Instagramie da się zarobić? Poznajcie gwiazdy, które z regularnego wrzucania postów do mediów społecznościowych, mają sporo pieniędzy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów