Meghan i Harry zmienili tytuły książęce! Wszystko ze względu na wakacyjny wyjazd

Zuzanna Morska 13.08.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Para zdecydowała, że spędzi w tym roku trochę czasu w szkockich posiadłościach królowej Elżbiety. Wiedzieliście, że w tamtym regionie używają innych tytułów?

Kiedy Meghan Markle wyszła za księcia Harry'ego w 2018 roku, królowa Elżbieta nadała im tytuł księżnej i księcia Sussexu. Okazuje się jednak, że książęca para nie wszędzie go używa!

Meghan i Harry wraz z dwumiesięcznym synkiem postanowili wybrać się na wakacje do szkockich posiadłości królowej Elżbiety. W tamtych rejonach tytułuje się ich zupełnie inaczej. Jesteście ciekawi, jak?

Nowe tytuły księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Świeżo upieczeni rodzice wraz z małym synkiem Archiem przebywają obecnie w królewskiej rezydencji w Balmoral. Towarzyszy im królowa Elżbieta. W Szkocji księżna Meghan i książę Harry używają zupełnie innych tytułów. Zostały one tymczasowo zmienione na... hrabinę i hrabiego Dumbarton!

Okazuje się, że takie tytuły otrzymali od razu po ślubie. Warto dodać, że księżna i książę Sussexu zupełnie innym tytułem posługiwaliby się w Irlandii Północnej. Tam z kolei nazywa się ich baronem i baronową Kilkeel.

Myślicie, że rzeczywiście przykładają tak dużą wagę do tytułów? Warto przypomnieć, że świeżo upieczeni rodzice zdecydowali, że ich syn Archie nie będzie się posługiwał książęcym tytułem.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów