Victoria Beckham ma nowy, kontrowersyjny sposób na dbanie o zdrowie. Jej syn jest tym przerażony

Katarzyna Leszczyńska 18.10.2017
Victoria Beckham i Brooklyn Beckham
Fotografia: Instagram/Victoria Beckham

Nigdy nie zgadniecie, co projektantka spożywa przed pójściem spać. 

Victoria Beckham jest jedną z najszczuplejszych gwiazd na świecie. Od dawna na różne sposoby dba o swoje zdrowie i figurę, jednocześnie starając się przeforsować niektóre swoje pomysły na posiłki dla całej rodziny. Ostatnio jednak podzieliła się nowym sposobem, który wyraźnie przeraził jej najstarszego syna Brooklyna. Okazuje się, że była wokalistka Spice Girls unika alkoholu podczas wieczornych wyjść na rzecz żucia ziaren kawy.

Ten intrygujący sposób ma wpłynąć na zdrowie jej włosów, ale przede wszystkim zapewnić jej świeży oddech o poranku. Brooklyn Beckham, najstarszy syn gwiazdy i Davida, nie jest zachwycony nową metodą stosowaną przez jego matkę. Jak podaje „The Sun”, żucie kawy przez Victorię przeraża jej dziecko.

Zdrowa rodzina Beckhamów

Nie jest to pierwszy raz, gdy Victoria zaskakuje nowymi pomysłami wpływającymi na utrzymanie pięknego wyglądu oraz zdrowia. Gwiazda na swojego Instagrama często wrzuca koktajle oraz posiłki, które przygotowuje dla całej rodziny. Pewnego razu podzieliła się z fanami zdjęciem organicznych płatków śniadaniowych, które według tego, co napisała, jej dzieci bardzo polubiły.

Oprócz zdrowego odżywiania, David i Victoria bardzo mocno angażują się w rozwój fizyczny swoich pociech. Gdy ich dwunastoletni syn Cruz podzielił się zdjęciem z treningu siłowego na swoim Instagramie, niektórzy fani oburzyli się tym, że w tak młodym wieku tak ciężko trenuje. Psychoterapeutka Chris Smith wypowiedziała się na ten temat dla „DailyMail”:

Wiele dzieci chce naśladować swoich rodziców. David jest bardzo zainteresowany dbaniem o siebie, więc to naturalne, że Cruz chce robić to, co robi tata.

Jak widać, nie wszystkie pomysły Victorii spotykają się z aprobatą ze strony jej dzieci. Rodzina Beckhamów jest ze sobą bardzo zżyta, więc na pewno rodzice najlepiej wiedzą, co jest dobre dla ich pociech. Być może jednak od czasu do czasu mogliby wziąć pod uwagę ich zdanie. Żucie ziaren kawy może mieć pozytywne skutki, ale nie warto z nim przesadzać.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów