Biedronka i Lidl zmieniają godziny otwarcia! Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów

Zuzanna Morska 15.04.2020
Biedronka
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Znane sieci sklepów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzają aż do odwołania nowe godziny otwarcia. Zobaczcie, w jakich godzinach można teraz zrobić zakupy w Biedronce i Lidlu.

Epidemia koronawirusa w Polsce całkowicie przeorganizowała nasze życie. Część Polaków pracuje zdalnie, rekomendowane jest pozostawanie w domu, a na zewnątrz możemy wychodzić po to, żeby załatwić najpotrzebniejsze sprawy - m.in. zakupy.

Sklepy dostosowują się do dynamicznej sytuacji w kraju. Przed świętami wielkanocnymi dyskonty wydłużyły godziny pracy, a niektóre placówki były czynne nawet całą dobę. A jak działają teraz?

Nowe godziny otwarcia Biedronki i Lidla

Przypominamy, że od początku kwietnia wprowadzone zostały obostrzenia w robieniu zakupów. W sklepie może przebywać jedynie trzech klientów na jedną kasę. W dodatku muszą oni korzystać z rękawiczek jednorazowych, a w sklepie dostępne też powinny być środki dezynfekujące. 

W dodatku w godzinach 10-12 zakupy zrobią jedynie seniorzy. Wówczas do sklepu wpuszczane są wyłącznie starsze osoby - powyżej 65. roku życia.

A jak wygląda sprawa z godzinami otwarcia Biedronki i Lidla? Okazuje się, że zmiany zostały wprowadzone aż do odwołania. W Biedronce od 14 kwietnia zrobimy zakupy w godzinach 6-24. Niektóre sklepy otwarte są całą dobę, a ich szczegółową listę znajdziemy na stronie marki. Wygląda na to, że dyskont pozostawił godziny otwarcia wprowadzone jeszcze przed Wielkanocą.

Z kolei większość sklepów sieci Lidl też otwarta jest w godzinach 6-24, ale są placówki czynne całą dobę - trzeba jedynie pamiętać, że między 3 a 4 czeka nas tutaj przerwa techniczna. Listę godzin otwarcia danych sklepów znajdziemy na stronie marki.

Jak wam się podoba taka zmiana? To duże ułatwienie?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów