Nowatorski zabieg powiększenia penisa. Jedynym warunkiem jest... seksualna wstrzemięźliwość

Mateusz Patyk 23.03.2017
rozmiar penisa banan
Fotografia: East News

Mężczyźni czasami narzekają, że z rozmiarem ich przyrodzenia niewiele da się już zrobić. Teraz będą mogli pochwalić się partnerce, ale jedynie przed lustrem.

Nowojorski chirurg opracował metodę zwiększania męskiego członka poprzez wstrzyknięcie krwi, podaje brytyjska strona DailyMail.co.uk. Zabieg, którego pomysłodawcą jest dr Norman Rowe, trwa zaledwie 10 minut. Po wszystkim pacjent jest w stanie zyskać nawet do czterech centymetrów długości.

W ciągu ostatnich 10 lat byliśmy świadkami powstawania niezliczonej ilości operacji w stylu "szybkich napraw", takich jak użycie botoksu do twarzy, do oczu... Spędzam całe dnie na wypełnianiu nim twarzy kobiet. Zacząłem więc zastanawiać się: dlaczego nie mogę wykorzystać tego sposobu u mężczyzn? - powiedział cytowany przez DailyMail.co.uk lekarz.

Jest jednak mały haczyk. Pomimo zapewnień specjalisty, że po procedurze nie ma przewidzianego okresu rekonwalescencji, to jednak ze względów bezpieczeństwa należy powstrzymać się od seksu przez kilka dni.

Mimo tego skutku ubocznego, nowa metoda zdobywa coraz więcej entuzjastów. Jest oparta na podobnej technice co wstrzykiwanie botoksu. Główna różnica polega na wprowadzanej do ciała mężczyzny substancji. Zamiast sztucznego i powodującego wiele rekacji niepożądanych chemicznego związku, wystarczy tylko krew od samego zainteresowanego.

taniec bez majtek
Fotografia: Giphy.com

W przerwie na lunch

Doktor Rowe w rozmowie z DailyMail.co.uk śmieje się, że jeżeli ktoś jest wyjątkowym desperatem, może wstąpić do jego zakładu nawet w czasie wolnym pomiędzy codziennymi obowiązkami, a następnie wrócić prosto do pracy.

Przychodzisz, dostajesz zastrzyk, a po 20 minutach wychodzisz na zewnątrz - tłumaczy chirurg.

Należy jednak uważać na to, aby wstrzyknięta krew napłynęła równomiernie do ciała jamistego. W przeciwnym razie na prąciu przez przypadek mogą pojawić się niesymetryczności, a co za tym idzie, członek będzie układał się krzywo podczas wzwodu. Dlatego tak ważny jest co najmniej dwudniowy odpoczynek od seksu, zaleca chirurg.

Innowacyjna metoda przynosi reultat dzięki wstrzykiwaniu tzw. osocza bogatopłytkowego. Technikę tą wykorzystuje się m.in. w medycynie sportowej, aby zawodnicy mogli szybciej wyleczyć niektóre części ciała z kontuzji. Dzięki zabiegowi iniekcji krwi bezpośrednio do ciała jamistego penisa u niektórych pacjentów można leczyć nawet dysfunkcję erekcji, wyjaśnia dr Rowe.

mały penis
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów