Nowa świąteczne reklama Allegro jeszcze lepsza niż rok temu? "Łzy mi wycisnęła, ale sama prawda"

Katarzyna Leszczyńska 20.11.2017
Nowa reklama Allegro
Fotografia: YouTube/Allegro

Udało się pobić dotychczasowe spoty?

Serwis internetowy Allegro od pewnego czasu znany jest na całym świecie z doskonałych spotów reklamowych. W ubiegłym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia wydali reklamę „Czego szukasz w święta? English for beginners” i tym samym podbili serca odbiorców na całym świecie. Ich spot został też doceniony przez branżę reklamową i zagraniczne media.

W tym roku Allegro znów postanowiła wzruszyć swoich fanów przed świętami. Ich najnowszy spot dotyczy talizmanu szczęścia. Reklama wyreżyserowana jest przez Jespera Ericstama, który wszystko utrzymał w świątecznej konwencji. W spocie pojawia się wątek pomocy potrzebującym, który oczywiście wzrusza, zwłaszcza w tak ważnym okresie. Potwierdzają to fani, którzy opisali swoje reakcje w komentarzach pod reklamą.

Jesteście okropni. Znowu się przez Was poryczałam z samego rana. Wspaniała reklama.

Mistrzostwo w reklamach. Nic banalnego, denerwującego, bez sensu, tylko wzruszająca reklama, na którą człowiek z ochotą patrzy i nawet czeka na kolejną.

W zeszłym roku płakałam i znowu Wam się udało.

Allegro najnowszą reklamę na Facebooku podpisało wymownym postem: „Czasem jeden gest wystarczy, by zmienić czyjś świat”. Czy ich nowy spot naprawdę wzrusza?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów