Nowa reklama Apple bawi do łez. Drake pokazał, że ma wielki dystans do siebie i do plotek

Redakcja 21.11.2016
Drake w reklamie Apple Music
Fotografia: www.youtube.com

Raper za nic ma komentarze hejterów. Robi co mu się podoba, ponieważ... może sobie na to pozwolić. 

Drake ostatnio częściej jest bohaterem plotek niż recenzji muzycznych, jednak jedno trzeba mu przyznać - potrafi wykorzystywać to zamieszanie w promocji siebie i obracać je w żart. Jeszcze w październiku media plotkarskie rozpisywały się o jego romansie z Taylor Swift.

Nowym związkiem kanadyjski artysta miał leczyć złamane serce po podobno bolesnym rozstaniu z Rihanną, a Taylor Swift miała pocieszać się po zerwaniu z Tomem Hiddlestonem. Czas nie zweryfikował tych informacji i plotka umarła śmiercią naturalną. Niedawno pojawiła się kolejna - według amerykańskich mediów piosenkarka wróciła do brytyjskiego aktora. Informacja zainspirowała Apple do stworzenia reklamy z muzykiem w roli głównej.

Zaśpiewaj to sam

Drake, który lubi chwalić się swoimi muskułami, został pokazany w pełnej krasie w czasie treningu na siłowni. Oczywiście towarzyszy mu muzyka, w końcu nikt nie lubi ćwiczyć w ciszy. Kiedy w odtwarzaczu Apple Music kończy się płyta Franka Oceana "Blonde", trener personalny artysty opuszcza salę, a Drake włącza "Bad Blood" Taylor Swift i udaje, że śpiewa. Role się odwróciły, ponieważ w kwietniu 2016 roku wyemitowano reklamę, w której to wokalistka trenuje na bieżni w rytm muzyki Drake'a.

Reklama jest zrealizowana z humorem, jest trochę slapstickowa. Drake robi zabawne miny i nagle okazuje się, że wcale nie jest takim twardzielem, za jakiego uważa go świat. Premiera spotu odbyła się podczas gali American Music Awards, a więc w czasie najwyższej oglądalności. Przypomnijmy, że w tym roku Drake otrzymał aż 13 nominacji pokonując tym samym rekord, który ustanowił Michael Jackson z 11 nominacjami. Kanadyczyk opuścił galę z czterema nagrodami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów