Nowa promocja w Rossmannie. Cztery produkty w cenie dwóch. Wśród nich bardzo popularny kosmetyk

Anna Respondek 09.01.2018
Promocja Rossmann
Fotografia: EAST NEWS

W te produkty warto zainwestować. 

Jeśli zależy ci na zdrowym odżywaniu się, a korzystanie z produktów przyjaznych naturze jest dla ciebie ważne, to najnowsza promocja w Rossmannie jest właśnie dla ciebie. Popularna sieć drogeryjna dla wszystkich klubowiczów ma wyjątkowe okazje. 

Już od 9 stycznia rusza nowa promocja w Rossmannie 2+2. Przy zakupie dwóch dowolnych produktów oznaczonych specjalną zieloną etykietą, dwa kolejne dostajesz za darmo. Warunkiem uczestnictwa jest bycie członkiem klubu Rossmann i posiadanie klubowej karty. Ważne, aby wybrane kosmetyki różniły się kodami kreskowymi, gdyż inaczej promocja nie zostanie uwzględniona. Zakupu można dokonać zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. 

Wśród marek znajdziemy popularne firmy takie jak tołpa, enerBiO czy Natura Siberica. Oferta dostępnych produktów jest niezwykle szeroka, będzie można kupić ziołowe i naturalne pasty, szampony, maski do włosów, bakalie, napoje, batoniki czy olej kokosowy. Nie zabraknie również produktów dla najmłodszych oraz ich mam, zupek w słoiczkach i kosmetyków do pielęgnacji ciała. 

Pełną listę produktów objętych promocją można znaleźć na stronie Rossmann.pl. 

rossma
Fotografia: Rossmann.pl
rossma1
Fotografia: Rossmann.pl
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów