Zmieniamy się dla was! Co nowego na Chillizet.pl?

Marta Wilczkowska 22.08.2018
Zaskoczona kobieta patrząca na ekran smartphona
Fotografia: Shutterstock

Długo przygotowywaliśmy się na ten moment i wreszcie jest: nowe szaty i strategia Chillizet.pl! Co się zmieniło?

W nowej odsłonie strony postawiliśmy na nowoczesny, przejrzysty layout i intuicyjną nawigację. Podążając za potrzebami naszych czytelników, zaprojektowaliśmy serwis z myślą zarówno o użytkownikach komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Dzięki temu z nowego serwisu można korzystać w równie komfortowy sposób na desktopie, tablecie, jak i smartfonie.

O czym przeczytacie na Chillizet.pl?

O wszystkim, dotyczącym kultury i stylu życia: nowościach filmowych i serialowych, muzyce, aktualnych trendach, inspirujących ludziach, podróżach, finansach i zdrowym stylu życia. Na stronie znajdziecie też ekspercie porady dotyczące pielęgnacji, urody, mody, odchudzania, sportu, zdrowia, oszczędzania i wielu innych tematów. Nie zabraknie też tematów społeczno-kulturalnych, a także najważniejszych newsów ze świata show-biznesu.

Chillizet.pl zyskał zupełnie nowy funkcjonalny i nowoczesny layout. Udoskonaliliśmy też nawigację, która usprawni korzystanie z sekcji tematycznych. Jestem przekonany, że przejrzysty i czytelny układ strony zostanie doceniony przez dotychczasowych i nowych użytkowników, których liczba stale rośnie. Do końca roku zamierzamy przekroczyć liczbę 2 milionów realnych użytkowników, choć jeszcze na jego początku było ich poniżej 300 tysięcy.

– mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Zobacz także: Newsy Chillizet.pl Bądź na bieżąco!

Nastaw się na chillout

Ważnym elementem nowego serwisu dobrze wyeksponowany player Chillizet, który ułatwi użytkownikom słuchanie stacji online. Na nowej stronie nie mogło zabraknąć też miejsca dedykowanego światu radia Chillizet. To tam przeczytacie najświeższe wiadomości z życia radia, posłuchacie wywiadów z gośćmi anteny, sprawdzicie, co graliśmy i (już w październiku!) zagłosujecie w plebiscycie na chilloutowy utwór roku. 

Zobacz także: Słuchaj Chillizet online!

To nie wszystko. Razem ze startem nowego serwisu uruchomiliśmy nową, odświeżoną wersję naszej aplikacji. Znajdziecie ją w sklepach App Store i Google Play.

Do zobaczenia na Chillizet.pl!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów