05.07.2018 13:36

Niegrzeczna moda podbija Instagram. Chodzi o... biustonosze

Lato w tym roku nadeszło wyjątkowo szybko. Byliście już na plaży? Jeżeli dopiero się wybieracie, zwróćcie uwagę, jaki w tym roku króluje trend wśród kobiet noszących bikini. Jest bardzo niegrzeczny.

Kobiety w bikini

Shutterstock

Była już moda na jednoczęściowe kostiumy kąpielowe rodem ze "Słonecznego patrolu". Kobiety bardzo chętnie fotografowały się w nich na plaży, a następnie wrzucały zdjęcia na Instagram. Tym razem jednak media społecznościowe opanował zupełnie inny trend. Wręcz wulgarny. I tez dotyczy on bikini - a właściwie sposobu jego noszenia.

Zobacz także: Jest praktyczna i oryginalna. Ta torebka będzie hitem lata 2018!

Trendy lato 2018

W tym sezonie kobiety znalazły nowy sposób na podkreślenie biustu seksownym bikini. Jak to robią? Otóż zakładają górę kostiumu odwrotnie niż powinny - tak, żeby jego ramiączka znajdowały się na dole, a nie na górze. Następnie wystarczy związać sznurki pod piersiami i osiągamy zamierzony efekt.

Moda na "upside down bikini" prawdopodobnie przyszła do nas z Australii i trzeba przyznać, że jest bardzo odważna. Niektórzy internauci twierdzą wręcz, że wulgarna. A wy co o tym myślicie?

Zobacz także: Ten trend będzie hitem wiosną i latem 2018. Gwiazdy go uwielbiają. Możliwe, że macie to już w szafie

Najpopularniejsze trendy 2018 roku:

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan powinna pokazywać zdjęcia w bikini?

Autor: Paulina Ermel