Nowa funkcjonalność Tindera może sprawić, że w naszym życiu zacznie być tłoczno

Paulina Szestowicka 24.07.2016
Tinder Social to nowa funkcja Tinder
Fotografia: Pixabay

Twórcy aplikacji chcą umożliwić nam spotykanie się z więcej niż jedną nową osobą naraz. 

Twórcom aplikacji Tinder chyba przestało się opłacać, że ich produkt jest traktowany tylko i wyłączenie jako źródło potencjalnych partnerów na randki. Trudno jednak wyobrazić sobie, że kiedy chcemy umówić się ze znajomymi na kawę, to właśnie tam wysyłamy im wiadomość. Dotychczas po prostu zapraszaliśmy przyjaciół dzwoniąc do nich lub coraz częściej pisząc wiadomość na facebookowym czacie. Ok, są i tacy, którzy zakładali wydarzenie na Facebooku.

Jednak właściciele Tindera wierzą, że to niebawem się zmieni i będziemy w takich momentach używać ich produktu. Najpopularniejsza aplikacja randkowa ma niebawem stać się aplikacją służącą niczemu innemu, niż pielęgnowaniu życia towarzyskiego. Ostatnia funkcjonalność, o którą rozszerzono Tindera, służy organizowania spotkań, na które możemy zaprosić nie tylko naszych znajomych z Facebooka, ale też nieznajomych. Dzięki Tinder Social nasza paczka bedzie mogła połączyć sie z inną, a tym samym wysyłać sobie zdjęcia i wiadomości tekstowe.

Niejedna osoba, która usłyszy o nowej funkcji Tindera, odniesie wrażenie, że powstało narzędzie kojarzące większe grupy osób, które w danym momencie mają ochotę na to samo. Idea była jak najbardziej słuszna, jednak nie ma co liczyć na to, że z dnia na dzień ta aplikacja straci swój (delikatnie mówiąc) randkowy charakter. A może Tinder nie wszędzie jest kojarzony tylko i wyłącznie jako miejsce, w którym w kilkanaście sekund możemy umówić się na romantyczne spotkanie? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów