Nowa WAG w polskiej piłce. Poznajcie ukochaną Jana Bednarka

Redakcja 19.04.2018
Julia Nowak
Fotografia: instagram.com/juuulencja/janbednarek_

Gwiazda polskiej reprezentacji, Jan Bednarek, spotyka się z młodszą o rok fotomodelką. Wszystko wskazuje na to, że Julia Nowak ma szansę na wielką karierę.

Do grona najsłynniejszych polskich WAGs z Anną Lewandowską, Sarą Boruc i Mariną Łucznko-Szczęsną na czele ma szansę dołączyć 21-letnia piękność, Julia Nowak. Media zainteresowały się nią tuż po spektakularnym debiucie w Premier League jej chłopaka, Jana Bednarka.

Zobacz także: Anna Lewandowska wspomina moment, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży

Dziewczyna stale wspiera rok starszego zawodnika Southampton i prawdopodobnie będzie zagrzewać go do walki  podczas mistrzostw świata w Rosji 2018. Tymczasem systematycznie udziela się w sieci, gdzie dokumentuje mniej lub bardziej intymne chwile swojego życia i związku z nową gwiazdą polskiej reprezentacji.

Ale to nie tylko instagramerka i „dziewczyna piłkarza”. Julia profesjonalnie zajmuje się fotomodelingiem i może się pochwalić udziałem w wielu sesjach zdjęciowych.  Jej wdzięki doceniają też internauci. Profil Julii na Instagramie śledzi już 16 tysięcy osób, które nie szczędzą jej komplementów. I trudno się temu dziwić. Widać, że piękna WAG przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie.

Zobacz także: Marina Łuczenko w 6. miesiącu ciąży

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów