Nosowska wróciła na Instagram! Już wiemy, dlaczego skasowała wszystkie nagrania

Julita Buczek 09.10.2018
Agnieszka Sniezko/East News
Fotografia: Agnieszka Sniezko/East News

Kasia Nosowska wróciła na Instagram!

Kasia Nosowska niedawno usunęła wszystkie filmiki ze swojego konta na Instagramie. Fani byli załamani, posypało się wiele komentarzy, które nie kryły oburzenia i dezaprobaty. Ostatnio jednak Kasia wstawiła nowy film, w którym wyjaśnia całe zajście!

Dlaczego Kasia Nosowska usunęła wszystkie filmiki?

Na koncie wokalistki pojawiało się wiele zabawnych filmów, które dotyczyły wielu spraw związanych z codziennym życiem. Fani byli zachwyceni pomysłowością oraz temperamentem Kasi. Parę dni temu wokalistka postanowiła niespodziewanie usunąć całą zawartość konta społecznościowego. Niedawno jednak nagrała kolejny film, z którego można łatwo wywnioskować, że wszystkie filmiki miały być zapowiedzią jej nowej płyty, która ukaże się już niedługo!

Czołem dziewczyny! Czołem chłopaki! Muszę się wam do czegoś przyznać, otóż po lecie zauważyłam, że mam nieprawdopodobnie boleśnie, wręcz przesuszone uszy. Zastanawiałam się, co mogę zrobić, nadchodzi jesień i znalazłam taki oto kosmetyk. Zestaw 11 ampułek głęboko złuszczających uszy, zastosowałam, zaaplikowałam sobie po jednej, po 5,5 ampułki na jedną stronę, uszy są gładkie wypielęgnowane, aksamitne w dotyku. Polecam serdecznie. Już od jedenastego będzie to, można dostać w każdej drogerii. Buziaki!

Fani Nosowskiej są zachwyceni akcją promocyjną

Fani Kasi nie kryli zachwytu nad akcją marketingową jej nowej płyty. Posypało się wiele komentarzy, które z pewnością będzie się miło czytać Nosowskiej!

Kaśka skradłaś moje serce, uszy i roztańczone nogi wczoraj w Dublinie. Już wychodząc z Academy wiedziałem, że przyrządziłaś nam płytę roku i po odsłuchaniu w domu z przepięknie wydanej płyty ce-de mogę potwierdzić, że miałem rację. Uwielbiam wszystkie Twoje solowe wydawnictwa!!!

Kasiu, kiedy ten kosmetyk pojawi się większym wydaniu...mam ochotę na winyl!!!!

Widziałam, że wrócisz!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów