Nosowska nagrała "klasyczny wakacyjny film". Internauci płaczą ze śmiechu

Kasia Nosowska
Fotografia: Instagram.com/nosowska.official

Ona jest niezastąpiona!

Kasia Nosowska znów parodiuje luksusowe życie gwiazd Instagrama, a my po raz kolejny umieramy ze śmiechu. Po kursach "profesjonalnego" makijażu, powiększania ust i podlewania kwiatów własnymi łzami przyszedł czas na jej kolejne nagranie. Tym razem artystka pokazała, jak spędza swoje wakacje. Po obejrzeniu tego video pokochacie ją jeszcze bardziej.

Zobacz także: Kasia Nosowska uczy, jak powiększać usta

Kasia Nosowska i jej "luksusowe" wakacje

Morze, słońce, wiatr, motorówka... Tak wyglądają luksusowe wakacje Kasi Nosowskiej, którymi ostatnio pochwaliła się na Instagramie. Jak przystało na prawdziwą gwiazdę, artystka nie mogła obyć się bez podstawowego rekwizytu - kapelusza z szerokim rondem "delikatnie" powiewającym na wietrze.

Podczas nagrania przewinęły się też najczęściej tagowane słowa na Instagramie, takie jak "holidays" czy "happiness", które doskonale uzupełniły przekaz. Nie zabrakło też odpowiedniego wprowadzenia:

Cześć! Wakacje się kończą... Nagrałam klasyczny wakacyjny film. A za chwilę opowiem Wam, co robiłam wczoraj:) - czytamy w poście.

"Klasyczny wakacyjny film" Kasi Nosowskiej w ciągu zaledwie 2 godzin zdobył aż 12 tysięcy polubień i ponad 400 komentarzy. Wokalistka znów udowadnia, że królowa Instagrama jest tylko jedna. Zobaczcie!

Zobacz także: Nosowska nagrała na nowo swój wielki przebój

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów