Nigella Lawson słynęła z krągłych kształtów. Już tak nie wygląda. "Wow! Bardzo schudłaś"

Redakcja 28.06.2017
Nigella Lawson
Fotografia: East News

Dziennikarka może pochwalić się wyjątkowo szczupłą sylwetką. 

Nigellę Lawson znają wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia. Brytyjska dziennikarka i autorka programów kulinarnych i książek o tej samej tematyce, przez wiele lat prezentowała widzom nieco pełniejszą sylwetkę. Choć były momenty, kiedy jej waga znacząco spadała w dół, po niedługim czasie Lawson ponownie odzyskiwała utracone kilogramy. 

Tym razem jednak jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna. Na najnowszym zdjęciu, które Lawson opublikowała na Instagramie, widzimy piękną i niezwykle zgrabną kobietę, na ciele której próżno szukać zbędnych kilogramów. 

W czym tkwi sekret?

Nową sylwetką Nigelli Lawson zachwyceni są oczywiście internauci, czemu dają wyraz w komentarzach. 

Wow. Bardzo schudłaś - napisał internauta na Instagramie Nigelli Lawson. 

Świetnie! Wyglądasz szczupło i wspaniale! - dodał kolejny. 

Jesteś bardzo szczupła i wyglądasz tak pięknie!

Podobnych komentarzy jest wiele więcej. Internauci zastanawiają się, w jaki sposób dziennikarce udało się zgubić zbędne kilogramy, tym bardziej, że w przeszłości przekonywała, że nie jest zwolenniczką diet. Prawdopodobnie jej sekret tkwi w aktywności fizycznej, a przede wszystkim w jodze, którą uprawia. 

Nigdy nie byłam na diecie tylko po to, żeby schudnąć. Czuję, że nie straciłam wagi, ale jestem w lepszej formie (...). Joga z pewnością sprawia, że czujesz się świetnie i chcesz się czuć świetnie - powiedziała dwa lata temu Nigella Lawson, a jej wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Nigella Lawson przekonywała również, że nikt nie powinien być zmuszony do przejścia na dietę, ale również nikt nie powinien się przejadać. Czyżby zmieniła zdanie? A może sama aktywność fizyczna wystarczy, aby zgubić nadprogramowe kilogramy? Bez względu na to, gdzie leży prawda, trzeba przyznać, że w nowej odsłonie Nigella Lawson prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. W poprzedniej również ;-) 

Nigella Lawson w 2015 roku / Nigella Lawson w 2017 roku
Fotografia: East News

Nigella Lawson w 2015 roku / Nigella Lawson w 2017 roku 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów