Jennifer Aniston gorzko o swojej matce! Nigdy nie udzieliła tak szczerego wywiadu

Julita Buczek 03.12.2018
jennifer aniston o swojej matce
Fotografia: Instagram @ilyjenan

Jennifer Aniston niedługo wcieli się w rolę bardzo wymagającej matki w filmie "Kluseczka". Ostatnio aktorka udzieliła poruszającego wywiadu, w którym przyznała się, że jej dzieciństwo wcale nie było usłane różami.

Aktorka niezbyt często opowiada o życiu prywatnym. Z okazji premiery nowego filmu ze swoim udziałem, postanowiła podzielić się z fanami faktami ze swojego życia. Aniston opowiedziała o dzieciństwie oraz o trudnej relacji, jaka łączyła ją z matką.

Trudna relacja z matką

Jennifer przyznała w ostatnim wywiadzie, że relacje, jakie łączyły ją z matką, nie należały do najłatwiejszych. W rozmowie z "Sunday Telegraph", przyznała, że jej matka zbyt wiele od niej wymagała.

Była modelką i we wszystkim, co robiła, chodziło o prezentowanie się, o to, jak wygląda i o to, jak ja wyglądam. Nie byłam dzieckiem, które nadawałoby się na modelkę, a na takie liczyła i to było coś, co zawsze bardzo we mnie uderzało.

Konflikt między córką a matką trwał aż do 2016 roku, kiedy to Nancy Dow zmarła na udar mózgu. Niezbyt udane wspomnienia z dzieciństwa wróciły, kiedy Aniston rozpoczęła zdjęcia do produkcji swojego nowego filmu "Kluseczka". Wciela się tam w rolę matki, która ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. To właśnie ta rola sprawiła, że negatywne emocje pojawiły się ponownie.

Była bardzo krytyczna. Była bardzo krytyczna wobec mnie. Była modelką, przepiękną, oszałamiającą. Ja nie byłam. Nigdy. I szczerze, nigdy nie myślałam o sobie w ten sposób. Jej trudno było to wybaczyć, była bardzo małostkowa, trzymała się kurczowo swoich żali - wspomina matkę Jennifer.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te seriale były prawdziwymi hitami! Oglądał je każdy, ale czy dokładnie? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów