Nigdy nie pokazała twarzy, ale ma 100 tysięcy fanów. Tak Polka podbija Instagram

Redakcja 10.02.2017
Natalia Gutkiewicz
Fotografia: www.Instagram.com/Gutkaa

Okazuje się, że warto iść pod prąd.

Natalia Gutkiewicz zdobywa na Instagramie coraz większą sławę. Została dostrzeżona przez media z Wielkiej Brytanii, piszą o niej także serwisy włoskie i azjatyckie.

Ma ponad 100 tysięcy obserwujących na Instagramie, a po publikacjach na jej temat może spodziewać się jeszcze większej popularności. Co ciekawe, nikt tak naprawdę nie wie, jak wygląda, ponieważ nie zamieszcza selfie. Zazwyczaj pozuje plecami do aparatu, ma na sobie czapkę baseballówkę lub chowa się w kapturze.

Natalia Gutkiewicz ma 20 lat, pochodzi z Trójmiasta i aktualnie mieszka w Londynie. Konto na Instagramie założyła w 2014 roku. Wtedy nawet przez chwilę nie pomyślała, że po kilku miesiącach będzie gwiazdą sieci - w końcu nie pokazuje nagiego ciała, ani nie jest kontrowersyjna. Zdjęcia, które zamieszcza, po prostu są intrygujące. I nie ma się czemu dziwić. Natalia dobrze wie, jak obsługiwać serwisy takie jak Instagram - na co dzień pracuje jako social media manager.

Nikt tak naprawdę nie wie, jak wyglądam. Wydaje mi się, że to klucz do mojej popularności – powiedziała Natalia w rozmowie z serwisem MediaDrumWorls.com. - Moi followersi czekają, aż pokażę chociaż kawałek twarzy, oko albo usta. Zwykle pokazuję jednak moich znajomych, podróże i imprezy - czyli życie typowej dwudziestolatki.

Natalia Gutkiewicz nie ma zamiaru być typową blogerką, która przed zrobieniem selfie spędza kilka godzin w łazience i garderobie. Robiąc zdjęcia, nie szuka najlepszego światła, nie chce udawać kogoś, kim nie jest. Jest popularna także na Snapchacie. Co ważne, tam również nie pokazuje zbyt wiele.

Być może tak wygląda przyszłość mediów społecznościowych - w cenie będzie autentyczność. Perfekcyjny wygląd już się przejadł. Liczy się pomysłowość.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów