W czasie ogłoszenia imienia royal baby nad zamkiem w Windsorze pojawiła się tęcza!

Paulina Ermel 10.05.2019
Rodzina królewska
Fotografia: instagram.com/sussexroyal

Niezwykłe zjawisko nad zamkiem w Windsorze. Fani rodziny królewskiej twierdzą, że to... księżna Diana!

Baby Sussex już jest na świecie. Pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego przyszło na świat 6 maja nad ranem. Synek pary książęcej Sussex został już przedstawiony królowej Elżbiecie i światu!

Dwa dni po narodzeniu dziecka Meghan i Harry zorganizowali małą konferencję prasową, w trakcie której przedstawili swojego synka mediom. Dopiero parę godzin później ujawnili, jakie otrzymał imię.

Zobacz także: Księżna Meghan i książę Harry pokazali syna!

Niezwykłe zjawisko w trakcie ogłoszenia imienia baby Sussex

Po prezentacji synka światu przyszła kolej na oficjalne przedstawienie malucha królowej Elżbiecie II. Właśnie wtedy księżna Meghan i książę Harry wydali oświadczenie w sprawie imienia dla malucha - syn pary książęcej nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Prezentacja malucha odbyła się w zamku w Windsorze. W czasie, kiedy syn Harry'ego i Meghan był przedstawiany światu, nad zamkiem pojawiło się niezwykłe zjawisko. A dokładniej tęcza!

Fani rodziny królewskiej stwierdzili, że to na pewno sygnał, że księżna Diana czuwa nad swoim synem, jego żoną i ich nowo narodzonym dzieckiem.

Jeszcze niedawno Meghan i Harry brali ślub, który oglądały na całym świecie miliony! Pamiętacie jeszcze tę uroczystość? Przypominamy migawki z tego wydarzenia!    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów