Niezwykła metamorfoza Adele. Gwiazda jest coraz chudsza!

Marianna Bereza 25.10.2019
Adele
Fotografia: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Sześć miesięcy po rozstaniu z mężem 31-latka wygląda olśniewająco.

Pół roku temu Adele rozstała się z mężem Simonem Koneckim. Para była razem 8 lat. Owocem ich związku jest 6-letni syn Angel. Małżonkowie, którzy nie komentowali nigdy życia prywatnego, zdecydowali się wydać oficjalne oświadczenie.

Adele i jej mąż zdecydowali się na separację. Zobowiązali się wychowywać swojego syna wspólnie. Para prosi o uszanowanie ich prywatności i nie będzie więcej komentarzy w tej sprawie – poinformowała agencja Associated Press.

Media podejrzewały, że rozstanie może negatywnie odbić się na psychice i zdrowiu Adele. Jednak nic bardziej mylnego. 6 miesięcy po tym wydarzeniu piosenkarka jest aktywna, pojawia się na salonach i nie stroni od pokazywania się na ściankach.

Odchudzona Adele zachwycała na urodzinach Drake'a

Wokalistka regularnie uczęszcza na branżowe imprezy. Ostatnio pojawiła się na urodzinach Drake'a. Gwiazda, która wybrała na tę okazję aksamitną czarną suknię z odsłoniętymi ramionami, wyglądała zjawiskowo. Całość dopełniły wysokie szpilki i fryzura w stylu lat 60.

Adele w ostatnim czasie zmagała się z nadprogramowymi kilogramami. Wygląda jednak na to, że rozstanie wcale jej nie załamało. Wokalistka wygląda kwitnąco, a z najnowszych fotografii wynika, że bardzo schudła.

Internauci są zachwyceni jej przemianą.

Wyglądasz olśniewająco!

To rozstanie zdecydowanie ci służy.

Piękna!

Jak wam się podoba metamorfoza Adele?

Zobacz także: Blanka Lipińska ostro o stylu Roksany Węgiel. "Lateks ma mocno erotyczne skojarzenia"

Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, którą piosenką zespołu Bajm jesteś. 

Beata Kozidrak
Rozwiąż quiz

Którą piosenką zespołu Bajm jesteś?

Beata Kozidrak

1. Jak często uprawiasz seks?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów