Niezawodna Kasia Nosowska. Pomogła fanom ratować świat i podbiła internet

Magdalena Barszczak 18.04.2018
Kasia Nosowska
Fotografia: Instagram.com/nosowska.official

Internauci są zachwyceni.

Katarzyna Nosowska znów przeszła samą siebie. Takiego poczucia humoru jak ona nie ma żadna inna gwiazda. Odkąd zespół Hey zakończył swoją działalność, Kasia coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych. Internauci są zachwyceni jej nagraniami.

Zobacz także: Kasia Nosowska wraca z nowym tutorialem. Te usta „sugerują przyjemność”

Kasia Nosowska opublikowała nowy film

Tym razem wokalistka zdradziła fanom "tipa" na wykorzystanie łez

Pewnie wielokrotnie w życiu jest wam bardzo smutno. Pomyślałam sobie: "Po co wylewać łzy po próżnicy". Można lać do kwiatków - powiedziała.

"Mały smuteczek" - wybieramy kwiat, który potrzebuje niewiele wody. Z kolei, gdy "chłopak pójdzie w długą", warto sięgnąć po hortensję. Ona "pije" więcej, a i nasza rozpacz w tym przypadku będzie nieporównywalnie większa.

W kolejnym wideo Nosowska zaczyna myśleć bardziej globalnie. Porada dotyczy już nie tylko jej ogródka, ale całego miasta.

Czasami człowiek dojrzewa do tego, żeby przestać się koncentrować tylko na sobie, chce zrobić coś dobrego dla świata - kontynuowała.

Okazuje się, że płacz pod drzewem jest zaraźliwy.

Można? Można - podsumowała wokalistka.

Zobacz także: Wiecie, że Kasia Nosowska ma przystojnego syna? Właśnie został profesjonalnym modelem

Nosowska po raz kolejny udowodniła, że jest królową sieci i umie angażować widzów. Jej filmy zostały wyświetlone setki tysięcy razy. "Kaśka, ale ty walnięta jesteś", "cudowna", "wariatka", "płaczę ze śmiechu" - to tylko niektóre z komentarzy zamieszczonych pod postem.

Czekacie na kolejne filmy Kasi? My tak.

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów