Nietypowa fanaberia księżnej Kate. Chodzi o jej sukienki

Księżna Kate dziwna fanaberia.
Fotografia: instagram.com @kensingtonroyal

Księżna Kate ma wiele przywilejów ze względu na piastowaną rolę w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Niektóre z jej fanaberii wciąż jednak zadziwiają.

Księżna Kate musi znać w pełni królewski protokół i przestrzegać wszystkich jego zasad, żeby godnie reprezentować monarchię. Wiele osób uważa ją za najlepszy wzór do naśladowania - księżna prezentuje się nienagannie i jest ikoną stylu. Nic dziwnego, że ma również swoje fanaberie, które pomagają jej w idealnej prezentacji. Teraz na jaw wyszło, że wydała stewardessom bardzo nietypowe polecenie.

Księżna Kate miała dziwne życzenie

Kate podczas jednego z lotów wydała stewardessom bardzo dziwne polecenie. Poprosiła o osobne pomieszczenie w samolocie dla swoich... sukienek.

Księżna Kate ma wiele przywilejów ze względu na piastowaną rolę. Niektóre z jej fanaberii wciąż jednak zadziwiają - wyjaśnia królewska korespondentka Emily Andrews.

Emily potwierdziła, że faktycznie taka sytuacja zaistniała. Wyjaśniła jednak, że życzenie księżnej nie było aż takie dziwne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Księżną Kate stale śledzą fotoreporterzy i nawet, kiedy wysiada z samolotu, musi się prezentować nienagannie. W takim wypadku potrzebuje schludnych ubrań - nie pogniecionych po kilku godzinach w bagażu. Brytyjska korespondentka podkreśla, że Kate nie chce, żeby były "upchnięte w miejscu na bagaż, aby nie zostały zgniecione przez innych".

Co myślicie o takim zachowaniu?

Zobacz także: Księżna Kate jest w ciąży? Zobaczcie, jak szybko zdementowała plotki!

Ile wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Koniecznie sprawdź.

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów