Nieszczęśliwie zakochana zrobiła prezentację swoich zalet w PowerPoincie. Pod wrażeniem był sam Microsoft

Mateusz Patyk 20.04.2017
Lizzy Fenton
Fotografia: Twitter.com/LizzyFenton

Z takimi umiejętnościami zamiast na randkę, z łatwością mogłaby pójść na rozmowę o pracę.

Postrzelony przez Kupidyna człowiek często traci rozum. Jednak pewna studentka z Minnesoty miała głowę na karku i wpadła na bardzo oryginalny pomysł.

Jak donosi portal Distractify.com, Lizzy Fenton nie chciała czekać z założonymi rękami na to, by chłopak, w którym się zadurzyła, w końcu zdał sobie z tego sprawę. Spędziła więc dobrych parę godzin na dopracowaniu swojej prezentacji w programie PowerPoint. Każdy szczegół został przez nią dokładnie przemyślany, a efektem pochwaliła się na Twitterze.

Widoczny na pierwszym slajdzie tytuł prezentacji brzmi: "Dlaczego powinieneś ze mną chodzić". Dziewczyna na dalszych stronach w ilustrowanych zdjęciami punktach przedstawiła większość ze swoich zalet. Jako słuchaczka wykładów z genetyki, biologii komórek oraz uczestniczka prac rozwojowo-badawczych nie miała problemu np. z udowodnieniem powiększania się u niej rozmiarów biustu według lat na wykresie z osią czasu.

Lizzy Fenton powerpoint
Fotografia: Twitter.com/LizzyFenton

Przeglądając kolejne strony można natknąć się na więcej "smaczków". Lizzy przekonuje do swojego towarzystwa podczas rodzinnych spotkań, ponieważ wykazuje się eleganckim strojem (gdy trzeba) i łatwością podtrzymywania konwersacji (zawsze). Ponadto charakteryzuje się uszczypliwym, ale zarazem pełnym smaku humorem. Nie ma też kłopotów z częstymi zmianami stylizacji, co oczywiście pokazała na licznych fotografiach.

Następną z (jak można się domyślić wielu) zalet jest stabilność finansowa autorki prezentacji. Dziewczyna pracuje bowiem w kawiarni, może więc płacić za siebie na drogich randkach. I co najważniejsze - nie mieszka z rodzicami. PowerPointa zamykają cytaty znanych osób chwalących osobowość Lizzy. Jedną z tych postaci jest m.in. przystojny Channing Tatum, który "chciałby zaprosić ją na wyjście, ale jest spoza jego ligi".

Lizzy Fenton prezentacja PowerPoint
Fotografia: Twitter.com/LizzyFenton

Niektóre ze slajdów "nietypowej" prezentacji Lizzy Fenton.

Internauci są na tak

Reakcja w sieci była natychmiastowa. Prezentację opublikowaną początkowo na profilu pewnej siebie studentki, a potem w serwisie Imgur.com, obejrzano łącznie ponad 1,6 miliona razy. Komentujący wpis Lizzy zaznaczali na przykład, że nazwisko "Blochwitz" (tak nazywa się wybranek jej serca) byłoby niestety idiotyczne w zestawieniu z jej imieniem. Więcej jednak pojawiło się słów otuchy i wsparcia dla działań dziewczyny.

Użytkowniczka Twittera o nicku starrycem stwierdziła, że jeżeli to nie zwróci na nią uwagi chłopaka, wtedy nie będzie jej po prostu warty. Z kolei amatyashrijan uważa, że od pomysłodawczyni oryginalnej prezentacji można się uczyć strategicznej komunikacji. 

Ale najlepszą odpowiedź na jej pytanie, czy dzięki takiej formie miłosnej deklaracji ma jakieś szanse u wymarzonego chłopaka, dał sam Microsoft. Producent pakietu Office, którego częścią jest przecież program PowerPoint, pogratulował Lizzy zdolności do tworzenia świetnych prezentacji.

"Zapomniałaś o jednym istotnym slajdzie: Cholernie niezła w PowerPoincie"

Microsoft Office Lizzy Fenton
Fotografia: Twitter.com/LizzyFenton

Niestety, adresat przygotowanej specjalnie dla niego prezentacji ostatecznie odrzucił zaloty i dał jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowany. Lizzy musiała więc zaktualizować swój wpis stosowną wzmianką.

"To bardzo miłe. Proszę przestań się ze mną kotaktować"

Lizzy Fenton Twitter 1
Fotografia: Twitter.com/LizzyFenton

Jedynym racjonalnym wyjaśnieniem takiej decyzji jest to, że wywołany do tablicy chłopak po prostu nie otworzył dołączonego do maila załącznika. Trudno. Najwidoczniej nie wiedział, co traci. ;-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów