Niespokojny czas w rodzinie królewskiej. Czy książę Filip dołączy do rodziny na święta?

Julita Buczek 24.12.2019
the royal family
Fotografia: Instagram @

Książę Filip przebywa drugą dobę w szpitalu. Królowa wraz z rodziną postanowiła pomodlić się o zdrowie męża.

Książę Filip jest jednym z najstarszych członków rodziny królewskiej. O jego dolegliwościach zdrowotnych zaczęło się mówić, kiedy spowodował wypadek samochodowy, w wyniku którego ucierpiały dwie kobiety. W zeszłym tygodniu w mediach pojawiła się informacja, o tym, że książę Filip trafił do szpitala.

Książę Filip w szpitalu

Pałac Buckingham w jednym ze swoich oświadczeń napisał, że wizyta Filipa w szpitalu była zaplanowana i związana z wcześniejszymi dolegliwościami. Książę Filip leczony jest w Szpitalu Króla Edwarda VII. Brytyjskie media donosiły na początku, że książę Filip trafił do szpitala na sygnale. Plotka została jednak zdementowana przez "The Telegraph". 98-latek trafił do szpitala o własnych siłach i od tej pory przebywa w placówce.

W niedzielę królową widziano na mszy w Kościele Świętej Marii Magdaleny w Sandringham, gdzie pojawiła się z rodziną. Według ustaleń "New York Post", u jej boku obecny był książę Edward, a Elżbieta II w skupieniu modliła się o zdrowie męża. Brytyjskie media donoszą również, że są spore szanse na to, że książę Filip dołączy do rodziny na Wigilię. Niestety nie ma informacji, co mu dolega.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia?

Zobacz także: Paweł Królikowski trafił do szpitala! Antek komentuje: "Musimy sobie radzić"

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów