Niepozorny pieprzyk na pośladku nie wzbudził jej podejrzeń. Teraz przestrzega: Ruszcie tyłki i zbadajcie się

Anna Respondek 01.09.2017
Tamra Judge
Fotografia: Instagram/tamrajudge

Zdrowie jest najważniejsze, przekonała się o tym amerykańska celebrytka. 

Życie potrafi zaskakiwać, niestety nie zawsze w pozytywny sposób. Doświadczyła tego amerykańska celebrytka, pięćdziesięcioletnia Tamra Judge, która brała udział w reality show "Real Housewives of Orange County". Niewielki pieprzyk, który znalazła na swoim pośladku, okazał się być symptomem poważnej choroby.

Kobieta bardzo dba o zdrowie i dobrą formę. W najbliższym czasie miała wziąć udział w zawodach sportowych, niestety nieoczekiwana choroba pokrzyżowała wszystkie jej plany. Okazało się, że niewielki pieprzyk na pośladku to czerniak, na szczęście w pierwszej fazie rozwoju. Celebrytka na początku zbagatelizowała znamię, jednak, mimo wszystko, w odpowiednim momencie zgłosiła się do lekarza. 

Teraz dzieli się swoją historią na Instagramie i jak sama podkreśla nie chodzi jej o zdobycie sławy czy współczucia. Swoim przykładem chce jednak nieco nastraszyć ludzi i przekonać ich do tego, aby o siebie zadbali. 

Pracowałam bardzo ciężko, żeby mieć taką pupę. Miałam zamiar wziąć udział w zawodach, ale nie wiem, czy to się wydarzy. Wygląda na to, że Bóg ma dla mnie inne plany. Pokazuję wam to zdjęcia, ponieważ tak właśnie wygląda czerniak. Nie chcę waszego współczucia, chcę, abyście zadbali o własne tyłki i zbadali swoją skórę. To był mały, czarny pieprzyk. Byłam smutna, przestraszona i wkurzona. Na szczęście udało się to złapać wcześnie i to sprawia, że jestem szczęśliwa - napisała. 

W jednym z kolejnych postów zamieszczonych na Instagramie celbrytka stwierdza, że nie będzie się chowała przed światem i pokaże zdjęcia ze szpitala, najprawdopodobniej w "pełnym makijażu". 

To się nazywa hard ducha. Życzymy zdrowia! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów