Niepokojący wpis polskiego modela: „Życie moje dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć”

Sandra Banach 12.06.2019
Michał Baryza
Fotografia: Instagram.com/michałbaryza

Michał Baryza na InstaStories opublikował niepokojący wpis. Uczestnik programu „Top Model” przeprasza za swoją nieobecność i sugeruje, że w jego życiu pojawiły się poważne problemy.

Michała Baryzę mogliśmy poznać w czwartej edycji programu „Top Model”. Młody uczestnik dostał się do finału, ale go nie wygrał. Znany model umieścił w mediach społecznościowych niepokojący wpis. Mamy jednak nadzieję, że u Michała Baryzy jest wszystko w porządku.

Niepokojący wpis Michała Baryzy

Michał Baryza zajął drugie miejsce  w czwartej edycji programu „Top Model”. O włos przegrał z modelką Osuenhe Ugonoh. Niestety od tam tego czasu rzadko słyszy się o zawodowych sukcesach Baryzy. Jednak młody influencer ma duże grono fanów. Na Instagramie obserwuje go prawie 200 tysięcy osób.

Zapewne większość obserwatorów polskiego modela martwi się niepokojącym wpisem na InstaStory, który został niedawno opublikowany:

Próbuję myśleć inaczej. Nie potrafię. Próbuję wierzyć, jest mi trudno. Życie moje dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć. Przepraszam, że mnie tutaj nie ma – napisał Michał Baryza.

Mamy nadzieję, że u Michała Baryzy wszystko jest w porządku i wkrótce poznamy powód opublikowania niepokojącego wpisu.

Zobacz także: Mateusz z Fit Lovers płacze na Instagramie. "Żałuję tego salta z każdą sekundą"

Małgorzata Rozenek-Majdan
Rozwiąż quiz

Czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy? Odpowiedzi zaskoczą wielu!

Małgorzata Rozenek-Majdan

1. Kim w z wykształcenia jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów