Niefortunna wypowiedź aktorki o porodzie wywołała burzę w internecie. Matki oburzone. "Wstydź się"

Anna Respondek 14.09.2017
Kate Hudson
Fotografia: EAST NEWS

Czy przypadkiem internautki nie zrozumiały tego opacznie?

Kate Hudson na ostatniej okładce "Cosmopolitan" zaprezentowała swoje wysportowane ciało. 38-latka, która urodziła dwoje dzieci, 13-letniego dzisiaj Rydera i 6-letniego Binghama, może pochwalić się wyjątkowo dobrze wyrzeźbioną sylwetką. Jej zdjęciami zachwycili się wszyscy fani. 

Okazało się jednak, że to nie sesja fotograficzna wzbudziła największe zainteresowanie. Hudson udzieliła gazecie obszernego wywiadu, w którym odpowiedziała na kilka trudniejszych i łatwiejszych pytań. Nikt nie spodziewał się, że jedno z nich, całkiem banale, dotyczące najbardziej leniwej rzeczy, jaką zrobiła w życiu, wywoła taką burzę. Artystka żartobliwie stwierdziła, że taką rzeczą było urodzenie dziecka przez cesarskie cięcie. Ta krótka odpowiedzieć sprawiła, że wśród jej fanek zawrzało. 

Cosmopolitan październik. Pierwszy raz pracowałam z Maxem Abadianem i po prostu cię kocham. Co za zabawa - napisała przy zdjęciu okładki umieszczonej na swoim profilu na Instagramie. 

Jednak z internautek poczuła się głęboko dotknięta tą wypowiedzią. Na swoim Twitterze zamieściła fragment z tego wywiadu. Na Hudson spadła fala hejtu. 

Byłam bardzo podekscytowana tym wywiadem, ale po wypowiedzi Kate Hudson na temat cesarskiego cięcia już nie jestem. Wstydź się - napisała. 

Fanki komentują wypowiedź Hudson

Aktorka, pomimo braku przeciwwskazań do naturalnego porodu, zdecydowała się na cesarskie cięcie. Najprawdopodobniej chodziło jej o to, że takie zachowanie z jej strony było czystym lenistwem, a nie, że lenistwem jest "cesarka" sama w sobie. Bez względu na to, pod adresem aktorki posypała się masa negatywnych komentarzy.

Tylko ostatnie lenie decydują się na cesarskie cięcie. Samemu się nawet rodzić nie chce. Podobno, jak kobieta nie jest zdolna urodzić siłami natury, to nie jest kobietą.

Jestem bardzo rozczarowana tym komentarzem. Po 24 godzinach ciężkiego porodu, który przekształcił się w cesarkę ratunkową, aby uratować życie moim synom, trudno jest to nazwać "lenistwem". Żart czy nie, to niewrażliwy komentarz z jej strony.

Jest wiele rzeczy, które mogę nazwać "robionymi z lenistwa", ale fizyczne i emocjonalne obciążenie po poważnej operacji brzucha nie jest jednym z nich - pisały.

Znalazły się również głosy broniące Hudson. Część z fanek odpowiednio odczytało jej przekaz. 

Ludzie dajcie spokój. Takie ma zdanie, a to było proste pytanie.

Nikogo nie uraziła, nikogo nie wymieniła po imieniu. To wolny kraj, a ona nawiązywała do siebie - bronili jej. 

A Wy, co o tym sądzicie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów