Allan Krupa nie popiera marszów LGBT. Edyta Górniak tłumaczy syna

Marianna Bereza 25.10.2019
Allan Krupa i Edyta Górniak
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Diwa odniosła się do słów Allana Krupy na temat "propagandy" środowisk LGBT. 

Syn Edyty Górniak Allan Krupa wyznał w mediach społecznościowych, że nie popiera marszów środowisk LGBT. Teraz o jego słowa zapytano piosenkarkę słynącą z tego, że wspiera tę społeczność. Jak wytłumaczyła syna?

Allan Krupa ponad rok temu wrócił z USA i zapisał się do liceum kadeckiego. Niedawno syn Dariusza Krupy i Edyty Górniak zdradził w "Dzień Dobry TVN", że marzy o karierze w wojsku i chciałby zostać snajperem. Na profilu instagramowym 15-latka nie brakuje zdjęć z poligonu. Ostatnio syn znanej wokalistki urządził w mediach społecznościowych "Q&A". Fani zapytali go m.in. o jego patriotyzm oraz opinię na temat środowisk LGBT.

Niefortunna wypowiedź Allana Krupy o LGBT. Edyta Górniak tłumaczy syna

Allan wyznał, że chciałby pojechać na misję wojskową. Zdradził również, co sądzi o osobach o odmiennej orientacji seksualnej. 15-latek wyznał, że szanuje gejów i lesbijki, bo sam zna wiele takich osób, nie popiera jednak - jak to określił - "protestów" i "propagandy" LGBT.

Moim zdaniem protestowanie i "marsze równości" są dość prowokujące, jak już mogliśmy zobaczyć np. w Białymstoku. Przecież wiadomo, że LGBT nie będzie tolerowane przez większość społeczeństwa, bo jest to po prostu niezgodne z wiarą naszego kraju - stwierdził Krupa.

Teraz reporter portalu Plotek.pl poprosił diwę o komentarz do tych słów. Gwiazda stwierdziła, że wypowiedź syna była niefortunna, ale jej zdaniem 15-latek "nie miał nic złego na myśli".

To jest młody chłopak, on widział bardzo wiele nagości w tych manifestacjach i on uważa, że nago chodzi się po plaży lub po łazience. Ja zawsze otaczałam się gay community (społecznością gejowską - red.), zanim on się urodził. (...) On bardzo lubi całe środowisko, którym ja się otaczam i zawsze się naturalnie zachowuje - oświadczyła.

Piosenkarka podkreśliła, że Allan od dzieciństwa jest oswojony z różnorodnością.

To może być różnie odebrane, natomiast on ma bardzo otwartą głowę, tylko czasem może niezręcznie coś powiedzieć. (...) Podróżuje od 5 miesiąca życia, mieszkał w innych krajach, więc to jest jednak bardzo świadome dziecko - podsumowała.

Już 30 października Allan Krupa wystąpi u boku swojej sławnej mamy w produkcji TVN "My Way". Będziecie oglądać?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan ocenia reality show Górniak. Planuje je obejrzeć?

Edyta Górniak, a może Justyna Steczkowska? Sprawdź, z którą polską wokalistką powinieneś wybrać się na karaoke!

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów