Nie żyje wnuczka Roberta Kennedy'ego. Miała 22 lata

Zuzanna Morska 03.08.2019
Saoirse Kennedy
Fotografia: instagram.com/kerrykennedyrfk

Informację o tragicznej śmierci Saoirse Kennedy Hill podała agencja Reutera. 

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość - nie żyje 22-letnia Saoirse Kennedy Hill. Młoda kobieta była wnuczką senatora Roberta Kennedy'ego - brata zamordowanego w 1963 roku prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego.

Saoirse Kennedy Hill została znaleziona w domu swojej babci, Ethel Kennedy (wdowa po Robercie Kennedym). Lekarze podjęli próbę ratowania jej życia, ale nie przyniosła skutku.

Nie żyje wnuczka Roberta Kennedy'ego

Saoirse Kennedy Hill miała 22 lata. Dziewczynę znaleziono w czwartek w domu jej babki Ethel Kennedy. Rodzina natychmiast zareagowała i Saoirse przewieziono do szpitala. Niestety nie udało się jej uratować. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przedawkowała narkotyki. 

Wnuczka Roberta Kennedy'ego zmagała się z depresją, o której pisała nawet na łamach akademickiej gazety wydawanej w Boston College, w którym studiowała. Wykładowcy pamiętają ją jako zdolną i zaangażowaną studentkę.

Ze śmiercią Saoirse Kennedy Hill nie mogą pogodzić się jej najbliżsi. Obszerny wpis pełen żalu zamieściła na Instagramie m.in. ciotka Saoirse, Kerry Kennedy.

Nasze serca są złamane, bo straciliśmy piękną Saoirse. Jej życie było pełne nadziei, obietnic i miłości. Dbała o swoich przyjaciół i rodzinę - szczególnie o mamę Catherine, tatę Paula i babcię Ethel (...) Zawsze będziemy ją kochać i za nią tęsknić.

To już kolejna tragiczna śmierć w rodzinie Kennedych. Nie bez powodu mówi się nawet o "klątwie Kennedych" - członkowie tego dużego roku giną w tajemniczych, a czasami przerażających okolicznościach. Śmierć Saoirse Kennedy Hill tylko to potwierdziła.

Dopiero połowa roku za nami, a już zdążyliśmy pożegnać wiele wspaniałych postaci. Zobaczcie, którzy znani odeszli od nas w 2019 roku. Będzie nam ich brakować.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów