Nie żyje uczestnik Eurowizji. Vahagn Margaryan zginął tragicznie w wieku 23 lat

Sylwia Kropiewnicka 21.11.2018
Vahagn Margaryan
Fotografia: Instagram.com/vahagn__margaryan

Vahagn Margaryan nie żyje. 23-letni uczestnik Eurowizji zginął tragicznie. Mężczyzna został poważnie ranny w wypadku samochodowym, zmarł po dwóch tygodniach w śpiączce.

Vahagn Margaryan zmarł 20 listopada, po dwóch tygodniach spędzonych w śpiączce. Mężczyzna na początku listopada uległ poważnemu wypadkowi i z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Przebywał w śpiączce farmakologicznej. Do wypadku doszło, kiedy Vahagn jechał taksówką razem z bratem, jego żoną oraz 2-letnim dzieckiem. Niestety nie udało się go uratować.

Przyjaciele chłopaka prowadzili zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Zaangażowało się w nią wiele osób, które chciały pomóc tancerzowi wrócić do zdrowia. Niestety stan mężczyzny był tak poważny, że nie udało się go uratować.

23-latek był zdolnym i utytułowanym tancerzem. Wziął udział m.in.: w w finale Konkursu Eurowizji dla Młodych Tancerzy organizowanym w Gdańsku. Vahagn Margaryan był wtedy jednym z najmłodszych uczestników tanecznych zmagań, miał zaledwie 17 lat.

Jak podały ormiańskie serwisy informacyjne, mężczyzna zmarł w szpitalu 20 listopada w godzinach porannych.

Zobacz także: Nie żyje Andrzej Grembowicz. Scenarzysta „Rancza” miał 60 lat

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zarówno w tańcu, jak i w pracy aktora trzeba mieć swoje źródło inspiracji. Skąd je brać? Najlepiej inspirować się osobami najlepszymi w branży.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów