Nie żyje partnerka znanego rapera P.Diddy'ego. Osierociła czwórkę dzieci

Julita Buczek 16.11.2018
nie żyje partnerka
Fotografia: Easte News

Znaleziono ją w czwartek we własnym domu w Los Angeles. Modelka i aktorka była partnerką P.Diddy'ego i matką jego trójki dzieci.

Zagraniczny serwis TMZ podał, że służby ratunkowe w Los Angeles dostały informacje o zatrzymaniu akcji serca Porter. Informację zgłosiła rodzina, która nie mogła jej obudzić. Ratownicy dotarli do niej około południa, jednak nie udało się jej uratować.

Ze smutkiem potwierdzam informację o odejściu Kim Porter. Proszę o uszanowanie prywatności jej rodziny w tym czasie - powiedział portalowi Page Six rzecznik aktorki.

Dlaczego Kim Porter umarła?

W oświadczeniu bliscy podali, że kiedy przyszła obudzić aktorkę, ta już nie żyła. Rodzina Kim wyznała, że aktorka od kilku tygodni zmagała się z dolegliwościami, które swoimi objawami przypominały zwykłą grypę. Niestety były podejrzenia, że aktorka mogła mieć nawet zapalenie płuc. Jak dotąd przyczyna śmierci Porter nie została podana.

Zobacz także: Nie żyje Edward Dwurnik. Artysta zmarł w wieku 75 lat

Kim była partnerka P.Diddy'ego?

Porter to była partnerka Diddy'ego w latach 1994-2017. Razem doczekali się trójki dzieci: bliźniaczek Jessie James i D’Lili Star oraz syna Christiana. Modelka była również żoną producenta Ala B. Sure'a, z którym ma syna Quincy'ego.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Choć wszyscy je znamy, mało kto wie, że słynne przeboje to covery utworów z minionych lat. Znacie oryginały?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów