Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom"! Jej historia była pokazana w ostatnim odcinku

Nagrobek z różami i zniczem na cmentarzu
Fotografia: Shutterstock

Ostatnio mogliśmy obejrzeć odcinek programu "Nasz nowy dom", w którym bohaterką była pani Irena. Okazuje się, że kobiet zmarła kilka tygodni po nagraniach.

W miniony czwartek na antenie stacji Polsat mogliśmy zobaczyć niezwykle wzruszający odcinek programu "Nasz nowy dom". Jego bohaterką była pani Irena, która mieszkała na warszawskiej Woli, wraz ze swoją córką Anną oraz dwójką wnucząt. Kobieta wkładała w pomoc najbliższym całe serce i dużo ciężkiej pracy. To odbiło się na jej zdrowiu. Pani Irena nie mogła poruszać się samodzielnie, a ekipa Katarzyny Dowbor postanowiła dostosować jej dom tak, żeby łatwiej jej się żyło. Niestety kobieta zmarła niedługo po nagraniach

Zobacz także: Nie żyje aktor "Barw szczęścia". Miał zaledwie 46 lat

Nie żyje pani Irena, uczestniczka programu "Nasz nowy dom"!

Pani Irena starała się robić wszystko, żeby ulżyć córce w samotnym wychowywaniu dzieci. Niestety zdrowie w pewnym momencie przestało jej na to pozwalać.

Pani Irena przeszła dwa udary i zawał serca. Sama zaczęła potrzebować pomocy i poruszała się na wózku inwalidzkim. Jej córka, Anna, zaczęła sprawować opiekę nie tylko nad dziećmi, ale również nad nią.

Zostałam kapitanem na tym statku i w związku z tym muszę mierzyć się z tą rzeczywistością i zachowywać spokój. Mimo, że statek tonie, nie wolno siać paniki. (...) Chciałabym, żeby mieszkanie było bardziej funkcjonalne dla mamy, żeby mogła troszeczkę więcej uczestniczyć w życiu rodzinnym - mówiła pani Ania w programie.

Ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała mieszkanie i dostosowała je w miarę możliwości do potrzeb pani Ireny. O efektach ich pracy mogliśmy przekonać się w ostatnim odcinku programu. Niestety pani Irena zmarła niedługo po nagraniach, o czym poinformowała sama stacja Polsat.

Obejrzeliście Państwo właśnie nowy odcinek programu "Nasz nowy dom". Niestety kilka tygodni po zakończeniu remontu bohaterka odcinka - pani Irena - zmarła. Jesteśmy zaszczyceni tym, że mogliśmy ją spotkać i że dane nam było - choć na parę tygodni - uczynić jej życie trochę lepszym - napisali przedstawiciele programu.

Najbliższym pani Ireny składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz także: Nie żyje Adam Schlesinger, znany muzyk i kompozytor. Przegrał walkę z koronawirusem

Wiele znanych osób odeszło od nas w tym roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów