Nie żyje ojciec znanej polskiej blogerki. "Nie potrafię i nie chcę być silna"

Malwina Wasilewska 26.06.2020
nagrobek
Fotografia: Shutterstock

Blogerka pożegnała ukochanego ojca za pośrednictwem Instagrama. Jej wpis chwyta za serce.

Anna Skura ostatnio przechodzi trudne chwile. Znana blogerka musiała zmierzyć się z rodzinną tragedią. Niedawno zmarł jej ojciec. Influencerka zamieściła przejmujący wpis, w którym podziękowała za wsparcie i opisała, jak wyglądały jej ostatnie dni spędzone przy ojcu.

Zmarł ojciec Anny Skury

Anna Skura, znana z bloga "What Anna Wears", pożegnała swojego ojca. Blogerka nie ukrywa, że ta sytuacja wywróciła życie jej rodziny do góry nogami. Ostatnie dni były dla niej niezwykle trudnym czasem. Jak mówi, jej świat się właśnie zatrzymał. Annie trudno pogodzić się z tym, co się stało. W swoim wpisie Anna wyznała, że nie potrafi poradzić sobie z odejściem taty. Nie podała przyczyny jego śmierci.

Dziękuję wam za troskę, którą obdarzyliście mnie przez ostatnie dni. Wiem, że jesteśmy już na tyle blisko, że wy wiecie, kiedy jest coś nie tak... Dni, które były dla nas jak najgorszy na świecie sen. Przez ostatnie dni czułam się jak w tych wszystkich szpitalnych filmach, wiedząc dokładnie, co zaraz powie doktor, gdy mówi "proszę usiąść, albo, że nie ma dobrych wiadomości". Wiedziałam z filmów, co oznacza, gdy spuszcza głowę... Choć nigdy, przenigdy nie sądziłam, że ja będę uczestniczyć w tym filmie i że doktor nie będzie aktorem. Dziś nasz świat się zatrzymał (...) Nie potrafię i nie chce być silna. - napisała Anna

Znajomi i fani Anny składają jej kondolencje w komentarzach pod postem.

Zobacz także: Kasia Kowalska przyznała, na co chorowała jej córka! Odniosła się też do hejtu, który na nią spadł

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów