Nie żyje gwiazda serialu "Miejsce zbrodni". Zmarła na wakacjach we Włoszech

Magdalena Barszczak 02.07.2019
Lisa Martinek
Fotografia: WENN.com/agefotostock/East News

Aktorka osierociła troje małych dzieci.

Nie żyje Lisa Martinek. Popularna niemiecka aktorka zmarła tragicznie podczas wakacji, które spędzała z rodziną we Włoszech. Miała zaledwie 47 lat.

Jak podaje niemiecki "Bild", Martinek oraz jej mąż, włoski reżyser Giulio Ricciarelli, planowali wspólne nurkowanie. W pewnym momencie mężczyzna zobaczył, że z jego żoną dzieje się coś niepokojącego. Wyciągnął ją z wody i udzielił pierwszej pomocy. 

Nie żyje niemiecka aktorka Lisa Martinek

Aktorka została natychmiast przetransportowana do szpitala w Grosseto, niestety mimo wielu prób reanimacji nie udało się jej uratować. Szczegółowe przyczyny jej śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

Martinek osierociła troje dzieci. Rodzina gwiazdy jest zdruzgotana. Nikt z najbliższych Martinek nie wiedział nic o jej ewentualnych problemach zdrowotnych. Aktorka osierociła troje małych dzieci.

Lisa Martinek znana była głównie z występów w serialu kryminalnym "Miejsce zbrodni". Grała także w takich produkcjach jak: "Tornado", "Labirynt kłamstw", "Straszliwie bogata para" czy "Wyspa nadziei". W lipcu miała zacząć pracę nad kolejnym sezonem serialu "Die Heiland" dla telewizji ARD.

Zobacz także: Spotykała się z Sinatrą i Brando. Nie żyje nowojorska ikona mody

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów