Nie żyje masażysta, który oskarżył Kevina Spaceya o molestowanie seksualne

Kevin Spacey w okularach przeciwsłonecznych
Fotografia: Brett D. Cove/Splash News/EAST NEWS

Media obiegła przerażająca informacja. Nie żyje masażysta, który oskarżył Kevina Spaceya o molestowanie seksualne. Na aktorze ciąży ponad 30 zarzutów tego typu.

W 2018 roku do sądu złożono pozew przeciwko Kevinowi Spaceyowi. Okazuje się, że zrobił to były masażysta aktora, który stwierdził, że gwiazdor dopuścił się na nim molestowania seksualnego. Był to jeden z ponad trzydziestu zarzutów tego typu wobec Kevina Spaceya. Najnowsze doniesienia amerykańskich mediów są w związku z tym niezwykle zaskakujące. Portal "Variety" podał bowiem, powołując się na prawników aktora, że masażysta nie żyje

Zobacz także: Kevin Spacey przerywa milczenie! "Pozwólcie mi być Frankiem"

Masażysta, który oskarżył Spaceya, nie żyje

Jak poinformował "Variety', prawnicy Kevina Spaceya 17 września br. poinformowali sąd, że powód zmarł. Mężczyzna oskarżał aktora, że ten miał zmuszać go do dotykania genitaliów podczas masażu. Próbował go również pocałować. Prokuratura wciąż nie podaje tożsamości zmarłego mężczyzny. 

Aktor nie przyznawał się do tej pory do zarzutów pod jego adresem, których łącznie było ponad 30. W jednej ze spraw, w lipcu, został oczyszczony z zarzutów w związku z tym, że powód wycofał swoje oskarżenie. Wiele spraw wciąż jednak się toczy.

Kevin Spacey: ponad 30 zarzutów wobec aktora o molestowanie

Jak podaje Onet, od jesieni 2017 roku wobec aktora wysunięto ponad 30 zarzutów o napaść seksualną i molestowanie. Pierwszą potencjalną ofiarą Spaceya, która przyznała, że była molestowana przez aktora w wieku 14 lat, był Anthony Rapp. Spacey wówczas przeprosił za swoje zachowanie, które miało mieć miejsce pod wpływem alkoholu. Następnie pojawiały się kolejne zarzuty, które zakończyły się wyrzuceniem aktora z "House of Cards" i zniknięciem z show-biznesu.

Zobacz także: Gérard Depardieu może odetchnąć. Śledztwo ws. gwałtów zostało umorzone

Ten grafik tworzy wyjątkowe kolaże! Łączy zdjęcia gwiazd z ich fotografiami z przeszłości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów