Tajemnicza śmierć 28-letniej piosenkarki. Była szantażowana przez chłopaka

Marianna Bereza 25.11.2019
Goo Hara
Fotografia: Instagram.com/koohara__/

Przed śmiercią opublikowała w internecie zdjęcie, które oparzyła podpisem "Dobranoc".

Nie żyje Goo Hara, popularna koreańska artystka. Jak donosi BBC, 28-letnią gwiazdę koreańskiego k-popu znaleziono martwą w jej mieszkaniu w Korei Południowej. Na razie nie znamy oficjalnej przyczyny śmierci piosenkarki. Wszczęto śledztwo w tej sprawie.

Według informacji, do jakich dotarł portal TMZ, wynika, że Goo Hara kilka miesięcy temu próbowała targnąć się na swoje życie. Od momentu nieudanej próby samobójczej przebywała w szpitalu. 28-latka miała sobie nie radzić ze swoim byłym chłopakiem, który zagroził, że ujawni sekstaśmę z jej udziałem. Mężczyzna trafił ostatecznie do więzienia za szantażowanie i nękanie gwiazdy.

Goo Hara, gwiazda koreańskiego k-popu, nie żyje

W 2008 roku Goo Hara dołączyła do zespołu Kara, jednego z najpopularniejszych koreańskich girlsbandów grających k-pop. Występowała także w telewizyjnym dramacie "City Hunter" z 2011 roku.

W 2015 roku Goo Hara wydała solowy album "Alohara (Can You Feel It?)". Jej ostatni singiel nosi tytuł "Midnight Queen" i pochodzi z 2019 roku.

Przed śmiercią Goo Hara opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym leży w łóżku przykryta kołdrą. Podpisała je słowem "Dobranoc".

To niejedyna śmierć koreańskiej wokalistki w ostatnim czasie. Niedawno informowaliśmy o odejściu 25-letniej gwiazdy k-popu Sulli, która zmagała się z depresją i fobią społeczną.

Zobacz także: Nie żyje znany polski raper. Miał 31 lat

Te osoby pożegnaliśmy w 2019 roku. Będziemy za nimi tęsknić.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów