Tricky pogrążony w żałobie. Zmarła jego córka. "Nie mam nawet siły spojrzeć na twoje zdjęcie"

Magdalena Barszczak 30.05.2019
Tricky
Fotografia: Facebook.com/TrickyOfficial

Miała zaledwie 24 lata.

Nie żyje córka Tricky'ego i wokalistki Martiny Topley-Bird. Znany muzyk podzielił się smutną wiadomością w internecie. Mina Mazy Topley-Bird w marcu skończyła 24 lata.

Nie żyje córka Tricky'ego

Były członek Massive Attack poinformował fanów o tragedii, jaka go spotkała, za pośrednictwem Facebooka. Mina zmarła 8 maja. Rodzice nie podali okoliczności śmierci dziewczyny do publicznej wiadomości. W emocjonalnym wpisie opowiedzieli o swoim bólu.

Myślałem, że wiem, czym jest strata, ale teraz, kiedy moja córka odeszła, zdałem sobie sprawę, że nie mam pojęcia. Czuję, jakbym żył w świecie, który nie istnieje. Wiem, że już nic nie będzie takie samo. Żadne słowa tego nie oddadzą. Moja dusza jest pusta - napisał pod zdjęciami córki. 

Okazuje się, że córka Tricky'ego miała dwa imiona. Niektórzy nazywali ją Mazy, inni Mina. Miała niesamowity talent do śpiewania i pisania piosenek - napisał muzyk i opublikował zdjęcia, które poruszyły internautów.

Twoje słowa będą żyły, dopilnuję tego. Nie mam nawet siły spojrzeć na twoje zdjęcie. Ludzie usłyszą twój głos i twoje utwory - dodał zrozpaczony ojciec.

Żona gwiazdora, Martina, także nie może się pogodzić ze stratą.

Dziecinko, życie bez ciebie nie będzie już tym samym - oceniła Martina Topley-Bird.

Tricky opublikował już na YouTubie piosenkę swojej zmarłej córki pt. "When you go".

Zobacz także: Gwiazdor zginął w katastrofie lotniczej. Gabriel Diniz miał zaledwie 28 lat

 Te znane osoby pożegnaliśmy w obecnym roku.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów